Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μουντιάλ Βραζιλία 2014


savas76

Recommended Posts

Ελα τα πάντσερ να έρχονται.....  8-)  8-) 

 

σας αρέσει η μερκελ εεε?….ρε καλά σας κάνουν με τα δανεικα....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ισως το καλύτερο παιχνίδι του Μουντιάλ... Βέλγιο-ΗΠΑ 2-1 στην παράταση 0-0 κανονικός αγώνας...

Εκπληκτικό Βέλγιο μπροστά, το πάλεψαν οι Αμερικανοί όσο μπορούσαν, πάνω κάτω η μπάλα κάθε επίθεση και φάση...

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε χωρίς εκπλήξεις στο μουντιάλ λοιπόν! Αν εξαιρέσουμε την Κόστα Ρίκα που αποτελεί ευχάριστη (γενικά μιλάω) έκπληξη...

Link to comment
Share on other sites

σας αρέσει η μερκελ εεε?….ρε καλά σας κάνουν με τα δανεικα....

Καλο ειναι να μην μπλεκουμε τα πολιτικα με τα αθλητικα.

Εγω Bayern και Γερμανια υποστηριζα απο μικρη. Εχοντας ηδη επισκεφτει 3 φορες το  Allianz Arena (και πληρωνοντας το   tour που  παρεχουν-επιχειρηματικα μυαλα βεβαια :idea:  )καθως και το μουσειο της Bayern πρεπει να πω οτι το γηπεδο ειναι κοσμημα απο αποψης μηχανικης και αρχιτεκτονικης και ας φαινεται τοσο απλο.

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους και ένα ματς που μας ξαναθύμισε ότι το ποδόσφαιρο είναι αντρικό άθλημα Για να δούμε τι θα γίνει στο δεύτερο Εγώ είμαι με Κολομβία (να υποστηρίξουμε και το άλλο καρτέλ σαν το δικό μας  )

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

εγω, επειδή έζησα σε Ολλανδία κ Βέλγιο είμαι  με αυτούς , κ φυσικά δεν μου πήγε καλά που βγήκε έκτος μια μεσογειακή χώρα , (Γαλλία )

Link to comment
Share on other sites

Ακούραστα τα πάντσερ τη Γαλλία, φουλ για το τρόπαιο.....Θέλω Ολλανδία στον τελικό και αποκλεισμό των Βραζιλιάνων από σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.