Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μουντιάλ Βραζιλία 2014


savas76

Recommended Posts

Ο φαν Γκαλ με πήγε 37 χρόνια πίσω σε ένα αλησμόνητο παιχνίδι (και ας μην είμαι ΑΕΚ) της ΑΕΚ με την QPR μετά την παράταση και ενώ έχει μείνει το 3-0 ο Επίσης Ολλανδός Φαντροκ βγάζει τον Στεργιούδα και βάζει τον Χριστίδη πριν τα πέναλτι , που όχι μόνο πιάνει 2 πέναλτι αλλά σκοράρει σε ένα Παραμένει το πιο δραματικό παιχνίδι που έχω δει στην ζωή μου (το έχω αναφέρει και στο Μίμη Παπαιώαννου όταν ήρθε στην Κάρυστο)  Πλησιάζουν κάποια της Εθνικής σαν και αυτό το προτελευταίο με την Ακτή  και ίσως και ένα του Παναθηναικού με την λινφιλτ που από 3- 0 έγινε 3-3 , αλλά δεν φτάνουν ακόμα αυτό της ΑΕΚ , παραμονές Πάσχα πριν 37 χρόνια (το θυμάμαι από τα βαρελότα που έπεσαν στην γειτονιά μου (Νεο Κόσμο)  μετά την πρόκριση ) 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Και μετά ρε φαντασιόπληκτοι θέλετε να αντισταθεί ο Αντώνης στους Γερμανούς! Για να δούμε θα βάλουν και έκτο ή θα το εκταμιεύσουν αργότερα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνονται αυτά. 5-0 σε 20 λεπτά από την Γερμανία.... Κάθε επίθεση της Γερμανίας και "μύριζε¨γκολ!!! Απίστευτο!!!

 

Και τώρα ευρωπαϊκός τελικός Γερμανία - Ολλανδία με νικητή την Μέρκελ!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χάλασε η τηλεόραση ή μας ψεκάζουν ή το μόνιτορ κόλλησε virus.

Δεν συμβαίνει αυτό που είδαμε, είναι playstation, illusion, πόσο θα λήξει? ή έχουν πάρει ληγμένα?

Alt-Ctrl-Del παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

ο μόνος που δεν έβαλε γκολ σήμερα ήταν ο παλαιόν Πατρών Γερμανός κατά τα άλλα ήταν ένα ισορροπημένο παιχνίδι (από τα στατιστικά που είδα) Για αυτό τα νούμερα για το ποδόσφαιρο είναι για το ρέμα  και μου αρέσει που μας τα μοστράρουνε στην οθόνη 

 

Εμένα αυτό που με ανησυχεί ότι και οι νεο - Γερμανοί δεν δείχνουν κανένα έλεος όπως και οι παλαιοί που γνώρισαν οι πατεράδες μας ή οι παππούδες μας 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.