Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση πρόσβασης στο πληροφοριακό σύστημα από τους Ενεργειακούς Επιθεωρητές


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 246
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μη το λες έτσι απλά comba.

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο δύσκολο, ψυχοφθόρο και χρονοβόρο είναι να εφαρμόσει αυτό το κράτος τους νόμους του.

Ευτυχώς ο Ρακιντζής είναι αίλουρος.

Κι ας μη του φαίνεται.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η απόφαση - ανακοίνωση (κάτι τέτοιο δεν ήταν?) που άνοιξε ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΑΡΑΝΟΜΑ το σύστημα ήταν του Σκουρλέτη ?? Γιατί ελέγχεται για μια σειρά από αποφάσεις τη τελευταία στιγμή με κάποιες να ξεπερνάνε τα "παραδοσιακά προεκλογικά ρουσφέτια" 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Η απόφαση εναρμονίζεται με την πολιτική του 23% στην παιδεία του ΣΥΡΙΖΑ.... Για πολύ γέλιο η υπόθεση, γελάνε και οι πέτρες 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Σκουρλέτης δεν πιστεύω ότι άφησε κανένα γραπτό δακτυλικό αποτύπωμα στην υπόθεση.

 

Σοβαραααά; Ήταν παράνομο;;;;   Μένω έκπληκτος... Δεν το πιστεύω ότι ο σύμβουλός μου θα έκανε τέτοιο πράγμα.... >>

Ανακοινώσεις ανυπόγραφες, προφορικές εντολές... τέτοια πράγματα φαντάζομαι.

 

Ολον τον πέλεκυ θα τον υποστούν οι παρατρεχάμενοι ιθύνοντες.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου στο όλο θέμα που έχει πάρει γελοίες διαστάσεις είναι ότι όποιος θέλει να ασχοληθεί σοβαρά με το θέμα ΠΕΑ ας στρωθεί 2 βδομάδες να διαβάσει και να πάει να δώσει. Έτσι και αλλιώς δουλειά πολύ δεν θα έχουμε μέχρι τις εκλογές. Η αγορά παραδοσιακά "παγώνει". Οι δικαιολογίες για παράβολα, αξιοπρέπειες και τα λοιπά τις έχουμε υπεραναλύσει και είναι το ελάχιστο γελοίες. 

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως γελοία είναι η προαιρετική αναγραφή του α/α στην εφορία  , το οτι δεν έχει ανοιξει το σύστημα επιθεωρήσεων  εγκαταστάσεων κλιματισμού- θέρμανσης  και το στήσιμο ενός μηχανισμού εξετάσεων και σύστασης επιτροπών ελέγχου δικαιολογητικών από το Τ.Ε.Ε. με εμάς πελάτες λίγο μετά την ανακοίνωση  οικονομικής ''ενίσχυσης'' της οποίας την τύχη δεν ξέρουμε.

 

Το κράτος έχει καταφέρει να αισθάνονται όλοι αδικημένοι και η μόνη λύση είναι   να αντιδράσουμε ενωμένοι απέναντι σε αυτό .

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ΠΕΑ που χω σε εκκρεμοτητα, αν δεν κλεισει το συστημα αυριο και μεινει ανοικτο μεσα στο ΣΚ, θα τα εκδοσω κανονικα...

 

Ειμαστε ο ορισμος της Μπανανιας...

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ΠΕΑ που χω σε εκκρεμοτητα, αν δεν κλεισει το συστημα αυριο και μεινει ανοικτο μεσα στο ΣΚ, θα τα εκδοσω κανονικα...

 

.....

 

Εγώ αν ήμουν στη θέση σου (που δεν είμαι ούτε μόνιμος ούτε καν προσωρινός στα ΠΕΑ δηλαδή) δεν θα το έκανα.

Ειδικά αφού το διατυμπανίζεις και δημόσια. Τα λόγια φεύγουν τα γραπτά και οι IP μένουν.

Edited by Didonis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Inzaghi γρήγορα κάνε edit γιατί θα μας κυνηγήσει η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος !

 

Μπορώ να πω οτι παίρνω το βραβείο γκαντεμιάς γιατί τελείωσα 00:01 ένα ΠΕΑ και κλείδωσε στις 00:00 και δε μπορώ να το ανεβάσω! :shock:  Δε πειράζει, την άλλη βδομάδα μπορεί να ξεκλειδώσει  :grin:  :grin:  :grin: 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.