Μετάβαση στο περιεχόμενο

Scada Pro - Μοντελοποίηση, ανάλυση, διαστασιολόγηση


palex

Recommended Posts

Το διασταυρωσα και εγώ είναι έτοιμο, κάνουν κάποιες τελευταίες ρυθμίσεις στις συνδέσεις

(όσον αφορά την παραγωγή σχεδίου λεπτομέρειας).Το έφτιαξαν σε συνεργασία με το Ε.Μ.Π.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 669
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλα όλοι ετσι λένε καποιο ονομα και τελικά ξερεις ποιος εχει φαει το λουκι; καποιος ταλαίπωρος φοιτητης μεταπτυχιακου, διδακτορικού να μην σου πω και καμμια προπτυχιακη διπλωματική...

Ποιος λένε ότι ασχολήθηκε; Ο Γαντες θυμαμαι παλευε παντα με τετοια θέματα και φυσικά ο Βαγιας που έιναι δυνατός παιχτης παντου..

Σήμερα ελαβα το demo το οποιο ειναι βιντεακι παρουσιαζει πως στήνεται ενα τυπικο μεταλλικό κτιριο από γεννήτρια σε χρόνο dt...

εχει και χαλαρωτική μουσικούλα καλο φαινεται...

νεο περιβαλλον εργασιας με πτυσσόμενες καρτελες αριστερά...

και παρουσιαζει και καποιους κομβους, φαινεται να εχει μεγαλη ποικιλια...

και για να καταληξω, σε αυτην την τιμή που το έχουν τωρα θα το παρω σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

kαλα όλοι ετσι λένε καποιο ονομα και τελικά ξερεις ποιος εχει φαει το λουκι; καποιος ταλαίπωρος φοιτητης μεταπτυχιακου, διδακτορικού να μην σου πω και καμμια προπτυχιακη διπλωματική...

Μεγάλη κουβέντα... Το χαμαλίκι πάει σύννεφο φίλε

Link to comment
Share on other sites

off topic

 

Α όχι φίλε μου. Σε αυτό την είχα ψιλλιαστεί τη δουλειά από νωρίς. Πρώτα διάλεξα καθηγητή και μετά θέμα. Δεν το έχω μετανοιώσει ούτε στο ελάχιστο. Αλλά από χαμαλίκια άλλο τίποτα, έχω δει και έχω ακούσει πράματα και θάματα...

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω μετανιωσα που παρατησα συξυλο των πρωτο μου καθηγητη μολις είδα αλλους φοιτητες να παρακαμπτουν την σειρα μου στο εργαστηριο σκυροδεματος, αλλος που εμεινε πιστος τραβηχτηκε 1 χρονο.

Εγω βρηκα στοργη και θαλπωρη στον τομέα μεταλλικων οπου ολα πηγαν ρολοϊ, επεσε και λιγο εκμεταλλευση με "συγκαταθεση μου βέβαια" σε καποια θέματα αλλα αφου εκανα και εγω την δουλεια μου μια χαρα παλι καλα μην ειμαι και αχαριστος!

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν αναβασει σε προσφορά στο site τους.

Η οποια λήγει την Δευτερα αλλα μαλλον θα την ανανεώσουν.

Για μετρητα κανουν και κατι καλυτερο συνηθως.

Τιμη για αυτους που έχουν παλια εκδοση μεταλλικων δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.