Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Μπορούμε να έχουμε το email από το οποίο εστάλη, καθώς υπάρχει πολύς κόσμος που θέλει να συμμετάσχει στην προσπάθεια του ΤΕΕ Θράκης, αλλά δεν είναι μέλος του και δεν του ήρθε το συγκεκριμένο email;

 

 

χθες πηρα το εξης μειλ 

 

Αγαπητή/Αγαπητέ συνάδελφε

Η Διοικούσα Επιτροπή του Περιφερειακού Τμήματος Θράκης του Τ.Ε.Ε. προτίθεται να καταθέσει αναφορά προς τον κ. Εισαγγελέα Εφετών Θράκης αναφορικά με τη λειτουργία του συστήματος υποβολής αιτήσεων για την ένταξη στο πρόγραμμα ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ ΙΙ.

 

Εάν συμφωνείτε στο κείμενο που ακολουθεί, παρακαλώ όπως μας απαντήσετε μέσω e-mail στη διάρκεια της ημέρας, για να προβούμε μαζικά και δυναμικά στις κατάλληλες ενέργειες.

        Ο Πρόεδρος

της Δ.Ε. του ΤΕΕ Θράκης

Δημήτριος Κ. Λουρίκας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ένα μη πρωτοκολλημένο κατατεθειμένο δημόσιο έγγραφο θεωρείται ως μη γενόμενο.

Έτσι μου είπε ο δικηγόρος μου σημερα.

 

Άρα όσοι πήραμε παύλα κάναμε μια τρύπα στο νερό

 

Αντιδραση απο το ΤΕΕ;

Το έγγραφο κατατέθηκε και πρωτοκολλήθηκε. Δεν παρέδωσαν αριθμό πρωτοκόλλου, αυτό έγινε. Επίσης, Δεσμεύτηκε ποσό όπως το ίδιο το σύστημα ανέφερε.

Εξάλλου σε ηλεκτρονικό σύστημα εύκολα αποδεικνύεται ότι έχεις ολοκληρώσει.

Μπορείς να στείλεις και mail στο helpdesk.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Μολις με πηρε πελάτης οτι αποφάσισε τελικά να κανει αίτηση για το εξοικονομω και θέλει να παω να το μετρησω για να κανουμε το ΠΕΑ .εχει νόημα να παω σήμερα ή απλα δεν υπαρχει περίπτωση να προλαβουμε?ποια είναι η γνώμη σας?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μολις με πηρε πελάτης οτι αποφάσισε τελικά να κανει αίτηση για το εξοικονομω και θέλει να παω να το μετρησω για να κανουμε το ΠΕΑ .εχει νόημα να παω σήμερα ή απλα δεν υπαρχει περίπτωση να προλαβουμε?ποια είναι η γνώμη σας?

 

Nα πας συνάδελφε και να πάρεις και την αμοιβή σου.

Α και να κάνει και την αίτηση μόνος του...

Edited by vk2626
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εχθές το μεσημέρι καταθεσατε αίτηση και πήρατε αριθμό πρωτοκολλου;

όχι, είχα κάποια προβλήματα με δικαιολογητικά/διασταυρώσεις. Εννοούσα ότι δούλευε, μέχρι το σημείο που το πήγα εγώ

Link to comment
Share on other sites

Το έγγραφο κατατέθηκε και πρωτοκολλήθηκε. Δεν παρέδωσαν αριθμό πρωτοκόλλου, αυτό έγινε. Επίσης, Δεσμεύτηκε ποσό όπως το ίδιο το σύστημα ανέφερε.

Εξάλλου σε ηλεκτρονικό σύστημα εύκολα αποδεικνύεται ότι έχεις ολοκληρώσει.

Μπορείς να στείλεις και mail στο helpdesk.

Έχω την εντύπωση πως έχεις δίκιο και με κάτι σναδέλφους που μίλησα μου είπαν πως το πρωτόκολλο το παίρνουμε όταν ξεκαθαρίσει το θέμα με τις τράπεζες

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.