Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Και εγώ έχω αίτηση στο βήμα 3 ως ειδική περίπτωση, δεν γνωρίζει κανείς ουτε στο υπουργείο ουτε ΚΕΑΝ ποιος θα τα ελέγξει ,αν και πότε. ειναι χαμένες αιτήσεις στο διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Έχω υποβάλει αίτηση για πολυκατοικία και έχω φτάσει μέχρι το 3ο βήμα αλλά τελικά δεν θα προχωρήσει. Αυτή όμως που μπήκε σαν εκπρόσωπος για την αίτηση της πολυκατοικίας θέλει να υποβάλει αίτηση μόνο για το δικό της διαμέρισμα. Σε αυτή την περίπτωση πατάω κάτω αριστερά το κουμπί νέα αίτηση και απλά κάνω όλα τα βήματα κλασικά όπως έχω κάνει στις άλλες αιτήσεις για μεμονωμένο διαμέρισμα;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι που είχαν ενημέρωση εκ των έσω πήραν μαζικά αριθμούς πρωτοκόλλου στην αρχή και τώρα με την ησυχία τους θα εκδώσουν τα ΠΕΑ και θα ολοκληρώσουν τις αιτήσεις.

Μέχρι να ολοκληρώσουν τις αιτήσεις τους θα μείνει ανοιχτό το σύστημα. Με την ευκαιρία θα καταφέρουν να ολοκληρώσουν και οι υπόλοιποι καμιά αίτηση που έχουν σε εκκρεμότητα.

7 ώρες πριν, petsis said:

Έχει περάσει σχεδόν 1,5 μήνας και ακόμα περιμένουμε...

Τί κάνουνε? έχει κανείς ενημέρωση? Είναι τελείως άχρηστοι?

Θα βγάλουν υπουργική απόφαση για παράταση. Το αρχικό ΦΕΚ έλεγε για 2 μήνες οι οποίοι λήγουν την επόμενη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι που είχαν ενημέρωση εκ των έσω πήραν μαζικά αριθμούς πρωτοκόλλου στην αρχή και τώρα με την ησυχία τους θα εκδώσουν τα ΠΕΑ και θα ολοκληρώσουν τις αιτήσεις.

 

Συμφωνώ με το παραπάνω. Εγώ σαν γραφείο και με τη λογική που μας το παρουσίαζαν περί ταχύτητας αποφάσισα ότι μπορώ να διαχειριστώ 5-6 εξοικονομώ, για να μην κοροϊδέψω και τους πελάτες. Και ακόμα κάνουν ΠΕΑ κάποιοι...

Link to comment
Share on other sites

Υπέβαλλα την αίτηση για Αττική στις 02/4 και πήρα τηλέφωνο σήμερα. Μου είπαν ότι άρχισαν από χθες να επικοινωνούν οι τράπεζες με σειρά προτεραιότητας/αρ. πρωτοκόλλου. Καμία άλλη λεπτομέρεια

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, mech7 said:

Υπέβαλλα την αίτηση για Αττική στις 02/4 και πήρα τηλέφωνο σήμερα. Μου είπαν ότι άρχισαν από χθες να επικοινωνούν οι τράπεζες με σειρά προτεραιότητας/αρ. πρωτοκόλλου. Καμία άλλη λεπτομέρεια

Εννοείς ότι παίρνει η τράπεζα τηλ κάθε ωφελούμενο? Δεν υπάρχει επικοινωνία μέσω του συστήματος?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.