Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εννοείται δε μιλάω για 50 ευρώ ΠΕΑ.. Αλλά μόνο που κυκλοφορεί η φήμη ο άλλος σου τη λέει και από πάνω ότι είσαι ακριβός. Με το που απελευθερώνεται η αμοιβή, κάποιος είτε από πονηρία είτε από κουταμάρα, μπορεί και από ανάγκη θα την πάει εκεί. Και να δεχτώ ότι η αρχική νόμιμη ήταν υψηλή, αλλά το 50ευρω που μπορεί να υποστηρίξει μια εταιρεία με 10 μηχανικούς έμμισθους, εγώ δεν μπορώ να το υποστηρίξω.

 

Πήγα έφαγα μισή ώρα κουβέντα σε πελάτη για το εξοικονομώ και όταν του είπα για το (τμ x 1.86)+62 μου λεει, πόσα;;  50 ευρώ από Αθήνα έχω βρει.. και του λέω εννοείται να πάτε.. Το 50ευρω για την επίσκεψη μετάνιωσα που δεν του ζήτησα..

 

υγ.To θέμα είναι ότι ακόμα και για το φύλλο ελέγχου το λύσανε το θέμα με ένα "δεν υφίσταται".. Γ

ΠΟΤΕ δεν ήταν υψηλή τιμή τα 180 ευρώ με ΦΠΑ! 

180€ με ΦΠΑ / 10χρόνια = 18 ευρώ το χρόνο ΜΕ ΦΠΑ! έλεος! 

 

50 ευρώ με ΦΠΑ έχει το φύλλο ελέγχου λέβητα. Μην απαξιώνετε την δουλειά σας! :)

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αφου δεν μπορει να φταίει με κάποιο τρόπο η προηγούμενη κυβέρνηση, τότε θα φταίει κάποιος χάκερ

 

Η ηλιθιότητα μας σε κάθε περίπτωση απαλλάσσεται ευθυνών!!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην ήταν hackers... Τα μεγάλα γραφεία (μηχανικών ή λογιστών) είναι με τους πολλούς υπολογιστές.....

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω την εξής δίκαιη λύση:

Το session στο σύστημα να αφορά και την IP. Δηλαδή κάθε φορά 1 αίτηση. Logout και νέα αίτηση.

 

Ξέρω ότι θα αντιδράσετε τώρα γιατί θέλετε στο mozilla τον 1 πελάτη και στον chrome τον άλλο. Και γω θα το θελα.

Το ζήτημα είναι όμως να μην πέφτει και να λειτουργεί ομαλά. Αυτό μας νοιάζει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

αφου δεν είναι ανοιχτο!!

 

Πρώτη φορά που έφτασα στα στοιχεία ωφελουμένου, αλλα μου φαίνεται οτι έχουν απενεργοποιημένα την προσωρινή αποθήκευση, αποθηκευση

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.