Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Προσωπικά κολλάω στη 2η φάση που μου βγάζει οτι δεν ελέγχθηκαν τα στοιχεία από το taxis και δε μπορώ να προχωρήσω περισσότερο. 

  

 

Παίδες τι μπορει να φταει για αυτο?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στη καρτελα βασικα στοιχεια του αιτουντουσ στην τελευταια καρτελα  που λεει  στοιχεια συνιδιοκτησιασ αν δεν υπαρχει αλλοσ συγκιριοσ τι βαζουμε?γτ δεν μου το δεχεται αν το αφησουμε κενο...

Link to comment
Share on other sites

Chl17n

 

Εγώ στην τελευταία καρτέλα έβαλα πάλι στον πίνακα από κάτω τα στοιχεία που ζητάει με 100% κυριότητα και το πήρε

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά περιμένουμε την έγκριση φαντάζομαι, να τα ελέγξει κάποιος

Μα σε αλλη αιτηση περασε αερα απο εκει...και μιλαω για τα οικονομικα στοιχεια, τι δι@@λο εχω λαθος εκει? από το εκκαθαριστικό αντιγράφω!

Edited by Alessio
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το email τι κάνουμε? Ψάχνουμε τους 70χρονους πελάτες μας για να μας δώσουν το email τους ή το ξεπερνάμε και κάπως αλλιώς? (μην πει κανείς να φτιάξουμε καινουργιο email για κάθε ωφελούμενο...)

Link to comment
Share on other sites

Στην καρτέλα στοιχεία ακινήτου, μου βγάζει μήνυμα ότι τα στοιχεία δεν έχουν επιβεβαιωθεί από την ΑΑΔΕ γιατί η τιμή της Επιφάνειας κύριων χώρων ακινήτου δε συμφωνεί με την ΑΑΔΕ, παρότι όμως κάνω αντιγραφή των τ.μ. από το Ε9 και σίγουρα ταυτίζονται. Έχει κάποιος στο μυαλό του πιθανό σενάριο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.