Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Είπαμε ρε παιδιά αλλά όχι τόση εμπάθεια. Ο Chilon σε μερικούς άρεσε σε μερικούς δεν άρεσε. ΟΚ και; Υπάρχει κάποιος που αρέσει σε όλους; Ξέρω πως έκανε δύσκολη τη ζωή σε κάποιους, αλλά αφού πλέον δεν είναι mod ας τον αφήσουμε στην ησυχία του.

 

Εγώ από το Chilon κρατάω το γεγονός πως δεν είχε 2 μέτρα και 2 σταθμά, και αυτό από μόνο του είναι σημαντικό.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το Chilon κρατάω το γεγονός πως δεν είχε 2 μέτρα και 2 σταθμά, και αυτό από μόνο του είναι σημαντικό.

Συμφωνώ...

Πάντως του εύχομαι ολόψυχα να'ναι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κ εγώ με τη σειρά μου.

 

Οποιαδήποτε εθελοντική εργασία πρέπει να αμοίβεται τουλάχιστον με ένα ''ευχαριστώ''.

 

Thanx Chilon, αν μη τί άλλο είχε πλάκα η όλη φάση.Κ εγώ σαν mod έτσι θα έκανα, θα τους έσκιζα όλους.Βέβαια, η προσπάθειά σου να γίνει πιό επιστημονικό το φόρουμ ήταν μάταια εξαρχής, αλλά τουλάχιστον είχε ΠΟΛΥ πλάκα να τους βλέπεις όλους να κόβονται.....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε εθελοντική εργασία πρέπει να αμοίβεται τουλάχιστον με ένα ''ευχαριστώ''.

Α, να λέμε και του στραβού το δίκιο, όλοι οι εθελοντές εδώ μέσα, το "ευχαριστώ" ο ακούσανε από τον ιδιοκτήτη του φόρουμ.

 

Τις ευχαριστίες ακούσανε (με αντίστροφη σειρά αποχώρησης):

- Chilon

- acnt

- rigid_joint

- pappos

- Xαρης

 

(Όλοι μαζί έχουν τόση προσφορά που ο ιδιοκτήτης θα αποκτήσει σε 7 ζωές).

Link to comment
Share on other sites

acnt δαγκωτό.

 

Και Chilon.

 

Καλέστε τους ξανά.Το φόρουμ έχει χάσει το ενδιαφέρον του!!!!!!!:lol::lol:Έχει γίνει μονότονο, έχασε το αλατοπίπερό του.Όσο για το rigid, αντιλαμβάνομαι ότι επί ματαίω διαμαρτυρόμαστε, γι'΄αυτό κ εγώ θα του δώσω το password μου να γράφει αντί εμού.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το δικό μου ;) αλλά δε θα είναι το ίδιο.

Βασικά όλα τα παραπάνω μέλη , αποτελούν ιστορία και μέρος του forum.

Kρίμα να αποχωρούν , έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα-ξεκρίμα, αυτά είναι κορόιδα, διότι εγώ πλέον με ''Dec 2007'' είμαι ΠΑΛΕΟΥΡΑΣ κ απολαμβάνω προνόμια προύχοντα, ενώ αυτοί είναι νιούφρηδες!!!!!!(και θα παραμείνουν).:lol::lol:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.