Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Chilon, από μένα δε θα πάρεις ευχαριστίες γιατί θεωρώ ότι ανάμεσα στα πολλά προβλήματα που διευθέτησες, δημιούργησες και αρκετά ακόμα, με την "άκαμπτη" πολλές φορές στάση και τον υπερβάλλοντα ζήλο σου. Παρ'όλα αυτά μου έδωσες την εντύπωση ανθρώπου με ήθος ο οποίος δεν ήταν βέβαια απολύτως κατάλληλος για το ρόλο του moderator. Καλή επιτυχία και καλή συνέχεια στην καριέρα σου και εκτός forum αλλά και εντός ως απλό μέλος.

Link to comment
Share on other sites

Chilon ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα για την προσφορά σου, εύχομαι να συνεχίσεις να συμμετέχεις όποτε βρίσκεις χρόνο

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από μέρους μου, για την προσφορά σου και την συναδελφική αλληλεγγύη που επέδειξες όλο αυτό το διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Chilon αναφέρθηκε προηγούμενα ότι ως moderator έχει να επιδείξει:

"άκαμπτη" πολλές φορές στάση

υπερβάλλοντα ζήλο

έδωσε εντύπωση ανθρώπου με ήθος

Αν μου έκαναν εμένα προσωπικά τέτοια κριτική θα ήμουν υπερήφανος.

Η ταπεινή μου γνώμη μου είναι η πατρίδα μας χρειάζεται τέτοιους ανθρώπους σε όλα τα επίπεδα, ιδιαίτερα τη σημερινή εποχή.

Ευχαριστούμε Chilon και καλή επιτυχία σε όλες σου τις δραστηριότητες.

Link to comment
Share on other sites

ς.

Η ταπεινή μου γνώμη μου είναι η πατρίδα μας χρειάζεται τέτοιους ανθρώπους σε όλα τα επίπεδα, ιδιαίτερα τη σημερινή εποχή.

 

Θα το μεταφέρω στο ΓΑΠ , στον επόμενο ανασχηματισμό να διορίσει μέλη του υπουργικού συμβουλίου τους mods του michanikos.:lol::lol:

....μη το κάνετε τόσο μελοδραματικό.

...Που ξέρεις ,μπορεί να παραιτήθηκε για να υπηρετήσει την πατρίδα από κάποιο πόστο.

Καλή ξεκούραση Chilon και καλή επιτυχία στις νέες σου δραστηριότητες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.