Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λογισμικό για εκπόνηση H-M μελετών


ikolaxis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωωωω!!!!!πηρα προεγκριση απο οαεδ...

 

εχω τα παντα εκτος απο το προγραμμα....ολα ετοιμα!!!

 

προεγκριση χθες...τηλεφωνο για ελεγχο σημερα το πρωι...τρεχατε ποδαρακια μου τωρα...τους εξηγησα βεβαια,μου ειπαν μεχρι τελος του μηνος...

 

αντε και να ανοιξει η 4Μ στις 20 Αυγ...ποτε θα μου ερθει το προγραμμα..

 

την γκαντεμια μου:-x:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα ήρθε η ώρα να πάρω και εγώ ένα πρόγραμμα (τώρα που είναι και οι επιδοτήσεις).

 

Αρχικά να δηλώσω πως έχω μία μικρή εμπειρία (εξοικοίωση) με το πακέτο της 4Μ (όχι το σχεδιαστικό μόνο το υπολογιστικό).

 

Αν τα χρήματα τα έβαζα από την τσέπη μου η αγορά του 4Μ σε συνδιασμό με το ότι γνωρίζω να το δουλευώ θα ήταν μονόδρομος αφού ένα πλήρες πακέτο απεριορίστων δυνατοτήτων στην TI είναι πολύ πιο ακριβώ.....ΟΜΩΣ υπάρχει επιδότηση!!!

 

Οπότε η ερώτηση για όποιον γνωρίζει τα προγράμματα είναι απλή, αξίζει να "πετάξω" την όποια εμπειρία στα προγράμματα της 4Μ, και να σκαπατήλω εκ νέου χρόνο εκ μάθησης για το πακέτο της ΤΙ.

 

Δηλαδή είναι αρκετά καλύτερο ή είναι απλά λίγο καλύτερο;!

Link to comment
Share on other sites

Αν τα χρήματα τα έβαζα από την τσέπη μου η αγορά του 4Μ σε συνδιασμό με το ότι γνωρίζω να το δουλευώ θα ήταν μονόδρομος αφού ένα πλήρες πακέτο απεριορίστων δυνατοτήτων στην TI είναι πολύ πιο ακριβώ.....ΟΜΩΣ υπάρχει επιδότηση!!!

 

Να μην σε παρω στο λαιμο μου, αλλα και εγω το σκεφτομαι οπως εσυ, και θα παω σε ΤΙ κ οχι σε 4Μ..Εχω δει το demo του λιγο. Στα ηλεκτρολογικα τουλ μπορω να σου πω οτι ειναι αρκετα εως πολυ ανωτερο.

 

Θα κατσεις να ξανασπαταλησεις βραδυα να το μαθεις αλλα μαλλον αξιζει τον κοπο.

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι η ΤΙ ρε παιδιά ? (γέρασα μάλλον)

 

 

edit : ουπς άκυρο. TI-soft εννοείτε. Λοιπόν φίλε ckiriako στα ηλεκτρολογικά το panel CAD είναι σαφώς καλύτερο. Το βεβαιώνω και εγώ που τα έχω δουλέψει και τα δύο. Η φιλοσοφία είναι η ίδια. Οπότε όποιος ξέρει το ένα μαθαίνει εύκολα και το άλλο.

 

Εγώ πάντως τα βαρέθηκα και τα δύο και τα κάνω με το χέρι και το excel :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω διαβάσει όλο το topic και όλοι εστιάζεται στο ότι το TI είναι πολύ καλύτερο στα ηλεκτρολογικά, αν είναι τελικά το μόνο κομμάτι που υπερτερεί πέρνω της 4Μ και από ΤΙ μόνο τα ηλεκτρολογικά. (μία σκέψη κάνω)

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να με ενημερωσει για το αν μπορω να κανω μαθηματα η σεμιναρια για να μαθω τα προγραμματα τησ 4μ? εκτοσ αθηνων και θεσσαλονικης? π.χ. Πατρα? που μπορω να μαθω?

ευχαριστω..!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.