Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με το Software ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ


emnikol

Recommended Posts

Σε κενό χώρο στο πεδίο του μενού έναρξη (στη δεξιά πλευρά), κάνε δεξί κλικ και επέλεξε "New-> shortcut". Σου ανοίγει ένα παράθυρο διαλόγου, πας βρίσκεις το TEE KENAK.exe και πατάς να δημιουργηθεί η συντόμευση. Πας μετά στο "έναρξη / quick start" βρίσκεις τη συντόμευση που δημιουργήθηκε και τη "σέρνεις" μέσα στο φάκελο που έχεις και τα υπόλοιπα τέσσερα προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

ρε γαμωτο δεν γίνεται. Δεν σερνεται μέσα στο φάκελο με τα άλλα 4 η συντόμευση. Μήπως αντί συντόμευση πρέπει να πατήσω <<καρφίτσωμα στο μενού έναρξη>>?

Link to comment
Share on other sites

Πως δεν γίνεται; Για δες λίγο τη φωτό.

Αν δεν μπορείς να την σύρεις, τότε πήγαινε πάνω της κάνε δεξί κλικ, επέλεξε αποκοπή και κάνε την επικόλληση στο φάκελο που εμφανίζονται τα υπόλοιπα τέσσερα προγράμματα.

http://prntscr.com/11fj4r

Link to comment
Share on other sites

πάλι δεν γίνεται. Εχω xp.

Πάντως στην φώτο σού το επιθεώρηση το εμφανίζει ώς ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ.exe δεν θα έπρεπε να ήταν σκέτο ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ?

Link to comment
Share on other sites

δεν με χαλάει εντύπωση μου κάνει που δεν μπορώ γαμώ την ασχετοσύνη μου να το επαναφέρω να είναι μαζί με τα υπόλοιπα 4

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

έχω στο laptop τα windows 7 64 bit 

εγκατέστησα το .NET FRAMEWORK, και μετά το ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ

κάνει την εγκατάσταση κανονικά, και όταν μου ζητάει τα login, το πρόγραμμα κλείνει αυτόματα

καμία ιδέα ;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και να πιάσεις το exe με δεξί κλικ και να το σύρεις όπου θες να κάνει συντόμευση και το αφήνεις στην επιφάνεια εργασίας. Μπορείς να κάνεις ακόμη και για το φάκελο συντόμευση με τον ίδιο τρόπο και να τον ανοίγεις με αυτή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για κάποιον λόγο δεν λειτουργεί το help στον Η/Υ μου για το πρόγραμμα ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ. Παλαιότερα λειτουργούσε, αλλά τώρα πατάω F1 και δεν ανοίγει το help. Μήπως έχετε αντιμετωπίσει αυτό το θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.