Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με το Software ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ


emnikol

Recommended Posts

Δοκίμασε απεγκατάσταση από το μενού 'βοήθεια' και εκ νέου εγκατάσταση μήπως και δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα, αλλά δεν έκανε καμία ενέργεια. Θα το παλέψω αλλιώς.

 

Βάλε τους κωδικούς ως administrator και θα τους κρατήσει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Allobar & ted78

Μπορείτε να πάτε στο Start/Programs\All Programs\TEE\TEE_KENAK_1.29, ανοίγει τη λίστα και με δεξί κλίκ επάνω στο πρόγραμμα που θέλετε, π.χ. στο "ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ", να επιλέξετε το Properties/Compatibility -> Run with administrator rights, "Apply" & "OK". Ελπίζω να δουλέψει.

 

post-22627-0-35773400-1473279733_thumb.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Γενικά μετά την εγκατάσταση, το πρώτο τρέξιμο θέλει run as admin, αλλιώς δεν γράφει τους κωδικούς στην registry....χαζομάρες της M$ 8-)

Επίσης διαπίστωσα ότι βγάζει άλλα αποτελέσματα σε Windows XP και Windows 8.1. Στα 7 νομίζω βγάζει τα ίδια με τα XP. Στα ΠΕΑ δεν έχεις θέμα, γιατί ξανατρέχει το μοντέλο το site. Στην ΥΔΟΜ σκέφτομαι μαζί με όνομα χρήστη του προγράμματος και την έκδοση να καταθέτω και το setup του υπολογιστή μου από εδώ και πέρα!!!!

Η έκδοση των windows και της VB που χρησιμοποιείται στον υπολογιστή σου, επιρρεάζουν τα αποτελέσματα. :mrgreen:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..εχω θεμα με το software tee kenak..

Δεν μου ανοιγει τις καρτελες του κτιριου..μου εμφανιζει μια απενργοποιημενη γκρι εικονα...

Εχει συναντησει ποτε κανεις κατι παρομοιο?

 

Εκανα απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση αλλα τζιφος..

 

 

Καμια ιδεα?

 

 

ΥΓ: Ουτε σε παλιες επιθεωρησεις δουλευει ουτε σε νεες..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.