Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οι Αυστραλοί αναζητούν μηχανικούς...


babis.lou

Recommended Posts

aragorn παίρνα και καμία μέρα απο το Monash να σε δούμε!!!

Link to comment
Share on other sites

καλήσπέρα! σαν νέο μελος στο site δέν κατάλαβα ακριβώς τον σκοπό του.Σε βοηθάει να βρείς δουλειά στο εξωτερικό ή σε ενημερωνει για διαφορα θέματα που αφορούν μοιχανικούς? αν μπορέις να με πείς πώς μπορώ να ψάξω για δουλειά στην αυστραλια γιατι εχω τον θέιο μου στην μελβούρνη και θα ηθελα να παω . έχω τελιώσει στο ΤΕΙ της καβάλας μοιχανολογος. Σε ευχαριστώ εκ τον προτέρων

 

 

Διόρθωσε την ορθογραφία στο προφίλ σου και στο σώμα του μηνύματος.

AlexisPap

Edited by AlexisPap
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο μήνυμα του "Μοιχανολόγου Μοιχανικού" δεν υπάρχει λέμε!! Να σε πω εγώ τζιέριμ, ό,τι θες πασάκαμ!

Κλαίω λέμε!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

@aragorn πραγματικά σου εύχομαι ό,τι καλύτερο συνάδελφε! Καλή τύχη, δύναμη, και πολλά bonus!!! :)

Edited by Earl
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Συνάδελφοι καλησπέρα,

όποιοι από εσάς έχετε προχωρήσει τη διαδικασία για την αναγνώριση του διπλώματος από το Engineers Australia θα ήθελα να παρακαλέσω για τις παρακάτω διευκρινήσεις:

 

- certified documenatry evidence of employment: Στην περίπτωση του ελεύθερου επαγελλματία τι προσκομίζει κανείς? Δίνει κάποια σχετική βεβαίωση το τ.ε.ε.? Εσείς τι προσκομίσατε?

- An account of Continuing Professional Development (CDR): τι άκριβώς παίζει με αυτό και πως αποκτάς έναν τέτοιο λογαριασμό?

- Three career episodes: δηλαδή???

- summary statement of evidence for the competency statements: το συντάσσουμε εμείς ή πρόκειται για κάτι άλλο που δεν έχω καταλάβει?

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων για την ανταπόκριση!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.