Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Τα εκτός σχεδίου, που ανήκουν σε δημοτική κοινότητα με τιμή ζώνης <2200€, θα τακτοποιούνται βάσει της ελάχιστης (χαμηλότερης) τιμή ζώνης της περιφερειακής ενότητας.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να δούμε από το gsis ποιά είναι η χαμηλότερη τζ της περιφερειακής ενότητας? Άρα πχ για Καλλικράτεια θα λαμβάνεται το 500€ της Αρναίας?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τρέξτε στη Γαλήνη, στη Βεριά κτλ, να το πείτε, να τους συγκινήσετε και να διαλέξουν εσάς.

Πριν γίνει γνωστό.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα καλά.... με τις αμοιβές που δουλεύουν εκεί δεν πρόκειται να έχω πελάτη από εκεί! Απλά έχω 2 περιπτώσεις φίλων. Βλέπεις, δε θα δουλεύω για 500-600€ με τα πάντα μέσα, οπότε είμαι "ακριβώς" τρομάρα μου!!!!

 

 

Το ΦΕΚ βγήκε???

Edited by architect_duth
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα καλά.... με τις αμοιβές που δουλεύουν εκεί δεν πρόκειται να έχω πελάτη από εκεί! Απλά έχω 2 περιπτώσεις φίλων. Βλέπεις, δε θα δουλεύω για 500-600€ με τα πάντα μέσα, οπότε είμαι "ακριβώς" τρομάρα μου!!!!

 

 

Αυτοί που ζητάνε 600αρια με όλα μέσα να δούμε στο τέλος πόσα θα πάρουνε, όχι πόσα αυθαίρετα, αλλά πόσα εξτρά στις αμοιβές θα ζητήσουνε... 600 για την ΑΠΥ ε και δώσε και κάτι παραπάνω...η λαμογιά του έλληνα δεν έχει τελειωμό

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να δούμε από το gsis ποιά είναι η χαμηλότερη τζ της περιφερειακής ενότητας? Άρα πχ για Καλλικράτεια θα λαμβάνεται το 500€ της Αρναίας?

Για να είμαστε πιο ακριβείς τα εκτός σχεδίου στην Καλλικράτεια θα πάνε με 500€. Τα εντός σχεδίου με 750€.

Link to comment
Share on other sites

Άρα και στη Θεσσαλονίκη όλα τα εκτός σχεδίου (πλην αυτών που βρίσκονται στα διαμερίσματα: 1ο και 5ο Θεσσαλονίκης, Καλαμαριάς, Πανοράματος και Πυλαίας) εχουν τζ 500 ευρώ λόγω Κουφαλίων. Είναι πιο ξεκάθαρο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.