Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

Μα όταν ένα μικρό site θέλει 50Ε το χρόνο για server, ένα φόρουμ πόσα θα θέλει ? Είναι λογικό να χρειάζονται χρήματα για την τεχνική υποστήριξη του φόρουμ. Δεν ξέρω πως βγαίνουν τα χρήματα και ποιοι τσοντάρουν αλλά είναι και αφελές να πιστεύουμε ότι μία ιστοσελίδα με τόσο όγκο δεδομένων δεν χρειάζεται πόρους, διαφημίσεις κ.τ.λ. και ότι θα βασίζεται μόνο στην καλή θέληση εθελοντών.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε νικ, συνήθως απαντώ σε όλα τα ποστ που απευθύνονται σε εμενα, διοτι δεν θελω να απαξιωσω κανενα συναδελφο (κι αυτο με εχει βαλει σε μπελάδες).

 

Βλέπω όμως πως δεν κατάλαβες τι είπα και πως η κουβεντα πάει αλλου (οχι εσχεμμένα), κάπου που εγω δεν θέλω να πάω.

Ισως αν ξαναδιαβάσεις οτι εγραψα να καταλάβεις το πνέυμα μου.

 

Την καλημέρα μου.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τα notification και τα follow topic δουλεύουν??

 

εγω θελω σε συγκεκριμένα θεματα να εχω συνδρομη και να βλέπω την εξελιξη τους πως γίνεται????

αν γίνεται???

Link to comment
Share on other sites

@st2

Πάνω πάνω δεξιά βλέπεις το όνομά σου.

Αν πατήσεις πάνω εκεί θα βρεις μία εντολή η οποία λέει: "Content / Follow" και εκεί υπάρχουν τα θέματα που έχεις επιλέξει να παρακολουθείς.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Την έχεις λοιπόν.

 

Συγνώμη .

 

Πάντως αγαπητέ συνάδελφε , το υφάκι που καταλογίζεις σε μένα , σε κάποια από τα post σου φαίνεται να υπάρχει.

 

Διάβασε ξανά και ψύχραιμα τις δημοσιεύσεις σου μία σελίδα μόλις πριν (post #232, #238) και θα διαπιστώσεις ότι και επιθετικές μοιάζουν να είναι (υποκειμενική προσέγγιση) και με "στυλάκι" διαρκών υποδείξεων .

 

Η ερμηνεία του γραπτού λόγου δεν είναι μονοσήμαντη επειδή δεν έχουμε τον άλλο απέναντί μας ούτε βρισκόμαστε σε τηλεφωνική επικοινωνία ώστε να ακούμε τον τόνο της φωνής του . Ας είμαστε προσεκτικότεροι στις διατυπώσεις μας προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

 

συγνωμη και απο τη μερια μου αν υπονοηθικα κατι (εν αγνοια μου)

 

απλα προσπαθησα να δωσω την απογοητευση και τις ευλογες αποριες που μου δημιουργηθηκαν

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Να πω δύο παρατηρήσεις..

 

α) Τελικά το search δεν έχει βελτιωθεί. Προσωπικά δεν με εξυπηρετεί καθόλου. Η λύση του googlesearch χωρίς ads έχει υψηλο κόστος για να ενσωματωθεί ? Υπάρχει εναλλακτικός τρόπος να βελτιωθεί το search στο μέλλον ? Έχει κάποιους περιορισμούς ή κόλπα το παρόν search που πρέπει να αποφέυγουμε για να έχει καλά αποτελέσματα ?

 

β) Στην κατηγορία "Άδειες - Διαδικασίες" πιστέυω πρέπει να προστεθεί η κατηγορία "Βεβαιώσεις ν.4014" ή αυτή η κατηγορία να μπει στα "Αυθαίρετα" μαζί με τις υποενότητες 4014/2011 και 3843/2010 .

Link to comment
Share on other sites

χθες κάποια στιγμή μου έλεγε να επικοινωνήσω με τον διαχειριστή της σελίδας και μου έδειχνε το φόρουμ εκτός (για μισή ώρα περίπου)

Link to comment
Share on other sites

@nik

 

Επιλέγοντας από το search Google Site σου δίνει τα αποτελέσματα μέσω Google. Μάλιστα με τα SEO Friendly URL μόλις σκανάρει ο crawler της Google θα έχουμε πολύ καλύτερα αποτελέσματα.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Μέσω αυτού λοιπόν που σου είπε και ο Engineer έχεις την καλύτερη δυνατή αναζήτηση εν συγκρίσει και με τις άλλες προσφερόμενες επιλογές.

 

Όσον αφορά τις βεβαιώσεις του Ν. 4014 αυτές είναι κομμάτι της εν λόγω κατηγορίας που έχει ανοίξει και που αφορά το Νόμο, οπότε δεν έχει νόημα η δημιουργία μιας ξέχωρης κατηγορίας για αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.