Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

Συνάδελφοι καλημέρα!

Έχετε αρχίσει να ανεβάζετε αρχεία των αυθαιρέτων;

Γιατί εμένα δεν με αφήνει να κάνω καμία ενέργεια από την καρτέλα αρχεία (μόνο στις αιτήσεις) κι έχω προβληματιστεί...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφοι καλημέρα!

Έχετε αρχίσει να ανεβάζετε αρχεία των αυθαιρέτων;

Γιατί εμένα δεν με αφήνει να κάνω καμία ενέργεια από την καρτέλα αρχεία (μόνο στις αιτήσεις) κι έχω προβληματιστεί...

παιδια και εμενε χτες πηγα να ανεβασω το πρωτο μου αρχειο και δεν με αφηνε....τι γινετε;;;;

 

Πρώτα από τα "πρόσθετα στοιχεία" επιλέγετε "ορόφους" και κατηγορία ΔΔΤ και στη συνέχεια "ανεβάζετε αρχεία!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ωστόσο κανείς που να έχει ανεβάσει το σύνολο των απαιτούμενων και να είδε τι γίνεται μετά το πολυπόθητο "μηδέν" στα #υπολειπόμενα αρχεία?

Δύσκολο λόγω ΔΔΤ αλλά λέω μήπως...

Link to comment
Share on other sites

Είναι το ΔΔΤ στην μέση που αν δεν δοθούν διευκρινήσεις δύσκολα θα προχωρήσει η διαδικασία στην περαίωση...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εκανα σημερα προσωρινη υπαγωγη.15\6 πληρωθηκε το παραβολο..κανω αλλαγες στα μ2 η σε αλλα και δεν υπολογιζει νεο προστιμο.κανω κατι λαθος?βοηθεια ...

Link to comment
Share on other sites

Όταν βρίσκεσαι σε υπαγωγή ο νέος υπολογισμός προστίμου γίνεται με το κουμπί της υποβολής, όχι το κουμπί το οποίο πλέον δε λειτουργεί.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ sagiasd.απο το πρωι παιδευομαι μαυτη τη βλακεια.νομιζα οτι εχω κανει κατι λαθος.ο ιδιοκτητης θελει να κανει εφααπαξ πληρωμη.

1/μπορει εως 15/7 δηλ. ενα μηνα μετα τη πληρωμη του παραβολου Η ενα μηνα μετα τη προσωρινη υπαγωγη?

2/πες οτι πληρωσε.υπαρχει περιθωριο χρονικο για την οριστικη υπαγωγη?

3/ποτε κανω οριστικη υπαγωγη?οταν θαχω ανεβασει τα αρχεια της β φασης?

Link to comment
Share on other sites

1) Ενα μήνα μετά την υπαγωγή. Στα οικνμικά στοιχεία φαίνεται η διορία της εφάπαξ πληρωμής

2) 14/9/12

3) Οριστική υπαγωγή οποτε θες. Τα αρχεία μέχρι το Δεκέμβρη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.