Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελεγκτές δόμησης


venezia

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα.

Σου άνοιξε? Εγώ προσπαθώ αλλά κάνοντας κλικ στην υποβολή αίτησης με πηγαίνει στην σελίδα του τεε όπου βάζουμε τους κωδικούς για τα αυθαίρετα, πατάω τους κωδικούς και απλά με βάζει μέσα στις δηλώσεις αυθαιρέτων.

Μήπως κάτι δεν κάνω σωστά?

 

Ευχαριστώ

 

Μόλις είδα ότι και άλλοι συνάδελφοι έχουν το ίδιο πρόβλημα. Προφανώς θα το διορθώσουν

 

Δουλεύει πλέον...

Edited by ksionta
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει! Μήπως ξέρει κάποιος μέχρι πότε θα μπορούμε να κάνουμε αίτηση ??? (Γιατί περιμένω ένα αποδεικτικό εμπειρίας από μακριά και θα το έχω στα χέρια μου την δευτέρα)

Link to comment
Share on other sites

άρα η αμοιβή για ενα τυπικό σπίτι (αφού οι κατοικίες εμπίπτουν στην κατηγορία Β): αρχικός & τελικός έλεγχος απο 200€ έκαστως

καπου εκει το φανταζόμουν άλλωστε

 

το καλό είναι ότι τα λεφτά τα περνεις μέχρι την επόμενη μερα (απο τον Κ.τ.Ε.) αλλιώς πόρισμα γιόκ!

 

 

 

εμένα δεν δουλεύει ακομα. ποιο link χρησιμοποιείται για την αίτηση? μέσω ΤΕΕ ή μέσω υπεκα?

Edited by Athanaselos
Link to comment
Share on other sites

Πώς δουλεύει ρε παιδιά??

Στη σελίδα των αυθαιρέτων σε βάζει συνέχεια!!!

 

Αν είσαι στο σύστημα των αυθαιρέτων ήδη δοκιμασε να κάνεις logout και μπές μετά στους Ελεγκτές Δόμησης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.