Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αυξήσεις φωτιά σε ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ


ilias

Recommended Posts

Inzaghi, δεν ξέρω ποιος ήταν ο σκοπός του littledragon αλλά εμένα με ενημέρωσε για κάτι που έγινε και δεν είχα μάθει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ας περιοριστούμε στο κατά πόσο η πληροφόρηση αυτή βοηθάει ή όχι (ανεξάρτητα από που προέρχεται).

Πιστεύω ότι βοηθάει (και πολύ μάλιστα) μια και δελτίο του ΤΕΕ δεν υπάρχει πια και μερικά ζητήματα που καίνε (όπως το ασφαλιστικό και όχι μόνο) δεν ακούγονται όσο θα έπρεπε

 

συναδελφικά

little dragon

Edited by littledragon
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι τα λεφτά μας πιάνουν τόπο...http://www.bankingnews.gr/%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%B6%CE%B9%CE%BA%CE%AC_%CE%BD%CE%AD%CE%B1/item/75499-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%AF-%CF%84%CE%B1-200-%CF%83%CE%B5-%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF-400-%CE%B5%CE%BA%CE%B1%CF%84-%CE%B8%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%88%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CF%84%CF%83%CE%BC%CE%B5%CE%B4%CE%B5-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%B5%CF%86%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%AF%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B7%CF%82-attica-bank-%CF%84%CE%BF-%CF%84%CF%87%CF%83-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CE%AE%CE%B4%CE%B7-%CE%BC%CE%AD%CF%84%CE%BF%CF%87%CE%BF%CF%82-%CE%BC%CE%AD%CF%83%CF%89-%CF%84%CE%BF%CF%85-good-tt-%CE%B8%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%AC%CF%83%CF%87%CE%B5%CE%B9-%CE%AE-%CE%B7-dgcom-%CE%B8%CE%B1-%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%BF%CE%BA%CE%AC%CF%81%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1

 

Περί τα 200 σε σύνολο 400 εκατ θα καλύψει το ΤΣΜΕΔΕ στην ανακεφαλαιοποίηση της Attica bank

Link to comment
Share on other sites

+1 σε dib αν κα καθυστερημενα...

 

 

επισης ΘΕΙΚΟ.....κανω εγγραφη χθες στο τσμεδε για να παρω ασφαλιστικη ενημεροτητα....και αφου συμπληρωσα τα ΠΑΝΤΑ

μου βγαζει το ΘΕΙΚΟ.......για ενεργοποιηση πρεπει να περασεις απο τα γκισε του ΤΣΜΕΔΕ..........@@@@@ ρε @@@@μουρδελο μεχρι και η ΔΟΥ καλυτερη ειναι....

 

ας βαζαμε ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΜΚΑ και αν δεν χρωσταμε να εβγαινε η ασφαλιστικη......

 

1 μαρτιου θα παω να γραψω και την μικρη - να παρω νεα βιβλιαρια και ασφαλιστικη

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν πληρωσα το Β Εξαμηνο του 2012.

Το σκεφτομαι σοβαρα να το πληρωσω, λογω αλλων αναγκων.

Το προβλημα ειναι οτι χωρις ασφαλιστικη ενημεροτητα, δεν μπορεις να "υπαρχεις" ως ελ. επαγγελματιας.

 

Πραγματικα οι ανθρωποι ειναι γελοιοι.

ΕΟΠΠΥ δεν θελουν?

Ας πληρωνουμε τις εισφορες του ΙΚΑ.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Αυξηση 450 ευρώ στα 968+968=1936 ευρώ που έδινα ετησίως (κάτω πενταετίας ΤΣΜΕΔΕ) λόγω μεσοπρόθεσμού. Πληρωμή σήμερα (κλαψ)

Edited by kostassid
Link to comment
Share on other sites

Καθίστε αν είστε όρθιοι:

 

http://www.scribd.co...

δυστυχως χτες πηγα Τσμεδε να δωσω το 1ο εξάμηνο του 2012 και ήμουν όρθιος (απο 1760Ε που υπόγιζα μαζί με τους τόκους μου έβγαλαν κοστούμι 2025Ε......). :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.