Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αυξήσεις φωτιά σε ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ


ilias

Recommended Posts

Μάλλον δεν περιμένουμε κάτι . Απλά παρακολουθούμε όλοι με απάθεια μάλλον με αδιαφορία , ελα μωρε .... 8-) 8) 8-) :confused: :confused: :confused: .

Το οποίο συμβαίνει σε όλη την κοινωνία , όχι μόνο σε εμάς , αλλά μάλλον βγαίνω off topic ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπορείς να συμμετέχεις στις κινητοποιήσεις που γίνονται εδώ

 

Υ.Γ. Δεν έχω σχέση με τη συσπείρωση και η συγκεκριμένη προσπάθεια μου φαίνεται η πιο οργανωμένη.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι η λύση είναι μία "Σταματάμε να πληρώνουμε το ΤΣΜΕΔΕ".Αλλωστε δεν μας προσφέρει τίποτα...μας έχουν ρίξει στα συντρίμια του χρεωκοπημένου ΕΟΠΥΥ....που για να πάρεις χρήματα πρέπει να μαρτυρήσεις."Σταματάμε να πληρώνουμε το ΤΣΜΕΔΕ".Είμαστε πλέον πολλοί που το φωναζουμε και θα το υλοποιήσουμε!!!!!!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω ήδη έχω ξεκινησει να το κάνω απο '12

 

Το χρωστάω όλο + αυτά που θα έρθουν αναδρομικά απο 1/7/11 + Α' 6μηνο '13

 

Θα πάρουν τα ............................

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Οτι λεει ο φιλος Dib..... το βλεπω σαν το μονο τροπο να αντισταθουμε. Εχω κανει ακριβως οτι και αυτος. Αν πληρωσω εκτος του οτι θα μεινω με ψιχουλα θα ειναι σαν να λεω: βαρατε με κ αλλο. Δωστου και αλλες εισφορες. Οχι ρε σεις. Οχι αλλο

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ περίεργος πόσοι θα είναι αυτοί που θα μπορέσουν να πληρώσουν κανονικά τις ασφαλιστικές τους εισφορές για το 2013...

Ειδικά αυτοί που έχουν ξεπεράσει τα 10 χρόνια ασφάλισης και πάνω!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ρε παιδιά, να μην πληρώνουμε...

 

Ενημερότητα πως στο διάολο θα πάρουμε; Θα πληρώνουμε μια δόση, απ'τη ρύθμιση, θα παίρνουμε ενημερότητα και τα ξαναλέμε;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.