Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συζήτηση γενικά περί ΚΕΝΑΚ


katrmp

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στο μήνυμα που σου απάντησα δεν έγραφες οτι τα άλλα διαμερίσματα έχουν ατομικούς λέβητες

τέλος πάντων, αφού είναι έτσι όπως το περιγράφεις, τότε παίρνεις όλη την ισχυ του κυκλοφορητή

Link to comment
Share on other sites

σε δίρρυχτη στέγη με κλίση 40% < 30μοίρες κλίση ( περίπου 22 μοίρες) , την βάζουμε οροφή?

με κλίση μηδέν ή λαμβάνουμε υπόψιν και τίς 22 μοίρες και πώς?

Link to comment
Share on other sites

Αλλά δεν ξέρω και αν αξίζει τελικά....σήμερα δέχθηκα τηλέφωνο από κάποιον που θελει ΠΕΑ και έχει προσφορά στα 120 με ΦΠΑ.... Αντε πες μου τι του λες....και ακόμη είναι νωρίς....

 

120 με ΦΠΑ ??? Το κοροϊδεψανε να του πεις... αν κοιτάξεις πάνω στην κορυφή της σελίδας διαφημίζεται Εναργ. Επιθ. με τιμή από 50€ σε 1 μέρα!! Αν δεν σου κάνει κόπος σημείωσε το τηλ. να το δώσεις σ'αυτόν που σου τηλεφώνησε!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Αν ο τυπος εκανε προσφορα 2€+ΦΠΑ και ηταν κανα 50αρακι σπιτι, μη τηρωντας τα off the record ελαχιστα μας, τοσο θα εβγαινε...

Τραγικος, αν μη τι αλλο...

 

Εμενα μου ετυχε το αλλο ανεκδιηγητο σκηνικο...

Συμφωνουμε με πελατισα για ΠΕΑ στα 175€, με την αναζητηση των σχεδιων κλπ δικα μου.

Και με προπληρωνει...

Ζηταω συμβολαιο να κανω τη δουλεια μου με ΟΑ κλπ, δε μου δινουν...

Ξαναζηταω, τιποτα...

Και με παιρνουν χτες να μου πουν οτι βρηκαν φτηνοτερο και θελουν τα λεφτα τους πισω!!!!!!!!!!!!!

Ετοιμη την ειχα την παναγια να τους τη ριξω αλλα ειπα να κρατησω ενα επιπεδο...

Link to comment
Share on other sites

Με το που πηρες τα λεφτα ας της εκοβες αμεσως και την αποδειξη.... αλλα που να φανταστεις και εσυ οτι θα σου γυρεψουν τα λεφτα πισω! Τραγικοι

Link to comment
Share on other sites

Ισα ισα... χωρις αποδειξη τραβα να αποδειξεις οτι μου εδωσες λεφτα...

Αλλα δε θελω να το τραβηξω στα ακρα....

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι βρηκα ποιος μπορει να σου εφαγε τον πελατη ινζαγκι..... Δεν εχω ορεξη να ανοιξω τις φωτοτυπιες να διαβασω με αυτα που ακουω και διαβαζω :sad:

post-548-0-46785600-1353503804_thumb.jpg

Edited by ckiriako
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.