Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η απαξίωση του ΠΕΑ


Inzaghi

Recommended Posts

Δεν αξίζει για 100 € μικτά να μην κοιμάσαι ήσυχος. Δεν αλλάζει η ζωή σου. Δεν έχω λόγο να πω ψέματα, εν μέσω κρίσης απέρριψα δύο συνεργασίες με γραφεία πρόσφατα διότι ήταν του στυλ "θα σου δώσουμε τη μελέτη κι εσύ μόνο θα υπογράψεις" κτλ κτλ. Είμαι αρκετά μεγάλος πλέον για να κάνω τέτοιες δουλειές.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 563
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

100€ τελικη πηρε...

Δε θελω και πολυ να βαρεσω καταγγελια....

Στο οριο ειμαι... σε ττεοιες περιπτωσεις το πνευμα συναδελφικοτητας παει περιπατο....

 

 

φιλε κοπανα την

αν θες το κανω εγω............ Ε ΑΜΑ ΠΙΑ

 

 

+1 ΚΑΤΑ ΒΟΥΛΗΣΗ

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Στείλε του δώρο μια φωτογραφία από τον κήπο του χωριού του που σε λίγο καιρό εκεί θα βρίσκεται για να φυτεύει μαρούλια......

 

 

Δυστυχώς όπως σου έχω ξαναπεί κάτι τέτοιοι μας στέλνουν όλους μαζί για μαρούλια....Δεν πάνε μόνοι τους αλλά καταστρέφουν τον κλάδο.

Link to comment
Share on other sites

φιλοι ο παραδεισος ειναι σε πολυ λιγα πραγματα στη γη

ειναι στα ματια της μανας σου που γεμησαν χαρα οταν οι κοποι σου απεδωσαν και περασες στη σχολη

το ναι της κοπελας σου οταν της εκανες προταση

στα ποδια που σου κοπηκαν απο χαρα οταν σου πε οτι περιμενει παιδι

στο πρωτο του κλαμα και γελιο που ακουσες

αντε και σε αλλα 5

 

ολα τα αλλα ειναι κολαση

 

δαιμονες αυτοι? δαιμονας και γω ........... τελος

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

 

Ειχα αρνηθει τοτε, προφανως με θεωρησαν μαλακα και τους παρεπεμψα σε αλλο συναδελφο που θα το δεχοταν

 

 

100€ τελικη πηρε...

Δε θελω και πολυ να βαρεσω καταγγελια....

Στο οριο ειμαι... σε ττεοιες περιπτωσεις το πνευμα συναδελφικοτητας παει περιπατο....

 

 

  Aφού εσύ τον πρότεινες τον συνάδελφο , τι καταγγελία θα κάνεις ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα την καταγγελία.

 

Αν και το να βγάλεις προ ΚΕΝΑΚ κτίριο Β είναι σαν να περιμένεις πότε θα έρθει η ώρα σου... (του ελέγχου).

Link to comment
Share on other sites

Ωπα, περιμενετε

Δεν τον παρεπεμψα σε καποιο συγκεκριμενο, τον εστειλα σε καποιον αλλο που θα εβρισκε ο ιδιος και θα του το εβγαζε Β

Αυτος πηγε στον ιδιο που του εβγαλε τον επανω οροφο Β (δεν αντιλεγω οτι μπορει να βγηκε Β, με μελετη θερμομονωσης με πολυ χαμηλους συντελεστες λ και καλο λεβητα και κουφωματα που ειχε και ειδα με τα ματια μου) και του το εβγαλε και το αμονωτο ημιυπογειο Β επισης.

 

Ηλια, εχω βγαλει κι εγω Β διαμερισμα που ηταν μονωμενη, του 1988 παρακαλω, ακολουθωντας τη μελετη, με ατομικο λεβητα ΦΑ και ηλιακο στο δωμα, βγηκε.

Αλλα εδω μιλαμε για εξωφθαλμη απατη....

Πηγα σε ενα τοιχειο εξωτερικα, χτυπησα στο υψος του οροφου, κουφιο, χτυπησα στο υψος του ημιυπογειου, μπετο.

Τι αλλο θες για να πεις πως ειναι καργα αμονωτο?

Link to comment
Share on other sites

Επιμένω.

Β σε προ ΚΕΝΑΚ = απίθανο (όχι αδύνατο, απλώς απίθανο).

 

Οπως και να χει, τα Β προ ΚΕΝΑΚ βαράνε κόκκινο στην ΕΥΕΠΕΝ.

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι πρεπει να βγηκαν αρκετες Α και Β τελευταια καθως δεν φτανει που εξευτελιζουν τις τιμες , αρχισαν  φαινετε να ζητουν και κατηγοριες!!!!!!!!!!!!!!......ο ελεγχος πρεπει να γινει σε  ολες αυτες , (διως τις πολυ παλιες οικοδομες) απο την ΕΥΠΕΝ,  ειναι εξωφθαλμο προβλημα. και διαπιστωνετε ευκολα.........

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.