Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η απαξίωση του ΠΕΑ


Inzaghi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 563
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@ιασονα ....ετσι και αλλιως πλεον η πλεοψηφια που σεβετε τον εαυτο της δεν κανει ΠΕΑ, παρα μονο 1,2 τον μηνα στην καλυτερη περιπτωση, η απαξιωση χαρη σε αυτους τους λιγους εγινε ηδη,.........εγω θεωρω μονη λυση ειναι  ,η καταγγελια αυτων που μας υποβαθμιζουν και η αυτοκαθαρση......ας αφησουν τις αδειες μηχανικου λοιπον και ας κανουν τηλεμαρκετινγκ., ας πουλαν μασαζοκαλσον αντι για ΠΕΑ........

Θες να πεις, ας πουμε, πως εγω που ασχολουμαι εντατικα με ΠΕΑ δε σεβομαι τον εαυτο μου?

Θα σε παρακαλουσα να προσεχεις τις εκφρασεις σου

-1 απο μενα

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν κατω απο 50μ ή ανανεωση..........σε αυτο το θεμα αποκλειετε να ειναι αλλιως.......

 

Και όμως παιδιά είναι 90τμ, και όταν έκανα την επιθεώρηση ο πατέρας του το έβαφε και είχε έρθει ένας ενδιαφερόμενος!!!

Είναι σοβαρό το θέμα και μόλις μάθω περισσότερα θα επανέλθω....

Link to comment
Share on other sites

εγω πλεον ειμαι ετοιμος να προβω σε 2 καταγγελιες

δεν αφορουν πεα αλλα κατι αλλο ......

 

θα τους δαγκωσω το λαρυγγι :angry:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@ινζακι,......... τι σε πειραξε , οι τηλεπωλησεις;;;;;;για εμενα αποτελουν υποβαθμιση του επαγγελματος.......τεραστια κιολας υποβαθμιση που πρεπει το ΤΕΕ να επεμβει αμεσα.........

 

οι τιμες;;;;;ναι αν ειναι κατω του οριου ευπρεπειας και το χαρτζηλικη σερβιτορου , ειναι ντροπη........

 

 

 

οσοι διαβαζουν τα ποστ ΜΟΥ  καταλαβαινουν οτι δεν ψεγω το γεγονος να  ασχολειται εντατικα  καποιος με ΠΕΑ ,το αντιθετο μαλιστα.......ψεγω αυτους που εξευτελιζουν  τα ΠΕΑ και ειναι ασυμφορο να ασχολεισαι σοβαρα με αυτα ......

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ μαρεσει που οι του αστεροσκοπιου και οι του ΚΑΠΕ θελαν να επιβαλλουν και θερμοκαμερες

 

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧ

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ

 

http://prntscr.com/15p9kq

 

 

ΛΟΛ

 

δεν ελεγα 5+1 νουμερα?

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

εγω πλεον ειμαι ετοιμος να προβω σε 2 καταγγελιες

δεν αφορουν πεα αλλα κατι αλλο ......

 

θα τους δαγκωσω το λαρυγγι :angry:

ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:

 

Καταγγελείες για ΠΕΑ που γίνονται?

 

OFFTOPIC:

Επίσης καταγγελεία για τακτοποίηση ενώ απαγορευόταν, που κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Καταγγελία στην ΕΥΕΠΕΝ γίνονται με e-mail ή γραπτώς. Για να μπορούν να το προωθήσουν οι υπάλληλοι για έγκριση περαιτέρω ενεργειών.

Μπορεί να γίνει άνετα και ανώνυμα αν και δεν έχει τόσο σημασία αφού δεν θα χρησιμοποιηθεί το όνομα του καταγγέλοντα.

Αν θέλεις την στέλνεις από ίντερνετ καφέ. Το σίγουρο είναι ότι θα ασχοληθούνε και θα την αξιολογήσουν.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Αν γενικά η όποια καταγγελία δεν έχει όνομα, ή είναι στο φλου δεν προκειται να ασχοληθεί κανείς Αμα ήταν έτσι θα τους είχαν τρελλάνει στις φάρσες. Και τι θα πεις, ότι βγήκε ΠΕΑ και πως βγήκε? Θα πουν κανας μηχανικός που έχασε τη δουλειά και γκρινιάζει....

Είμαι υπέρ όταν βλέπουμε χοντράδες να γίνονται καταγγελίες αλλά να έχουν και υπόσταση...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.