Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέες εισφορές ΤΣΜΕΔΕ-ΕΤΑΕΕ


aifan

Recommended Posts

Βέβαια πρέπει η παράταση να δοθεί εγκαίρως και όχι αφού κάποιοι από εμάς πληρώσουν πρόστιμο για καθυστερούμενη πληρωμή, όπως έγινε τον Ιούλη....

 

Το μπελά μου μέσα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ερωτηση.. οι προσαυξησεις για οσους δεν πληρωσαν το Α 2013 ξεκινουν να μετρανε απο τον σεπτεμβρη που ειχε δοθει η παραταση πληρωμης ή απο τον ιουλιο? Ή απο αλλο μηνα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καθυστέρησα να πληρώσω το Α εξάμηνο του 2013.

Το πλήρωσα τέλη Ιουλίου (30/07 συγκεκριμένα) και ενώ είχε πάρει παράταση έως τις 30/06.

Για τις 30 μέρες με έβαλαν και πλήρωσα επιπλέον κάνα 30αρι κι ενώ φημολογούνταν για περαιτέρω παράταση έως το Σεπτέμβρη και η οποία ανακοινώθηκε στις 31 Ιουλίου.

 

Στο νέο ειδοποιητήριο δε μου τα αφαίρεσαν. Πρέπει να πάω να δω τι γίνεται, δυστυχώς δεν πρόλαβα, διότι ήρθε χθες το ειδοποιητήριο.

 

Βγάλε άκρη δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω κάτι, αυτό όμως που γνωρίζω είναι ότι αυτοί που ψήφισαν τις αυξήσεις των εισφορών είναι ξανά υποψήφιοι για τις εκλογές του ΤΕΕ και μάλιστα με την παράταξη "άλλαξε ο Μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς" - ΔΗΣΥΜ (πρώην ΠΑΣ(Ο)Κ) οπότε κοντός ψαλμός αλληλούια...

 

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE_HOME/TEE_HOME_NEW/ekloges_tee_2013/anakirixi_ipopsifion/praktiko_athinas.pdf

 

Υ.Γ. Το ξέρω ότι θα με κατηγορήσετε για πολιτική προπαγάνδα αλλά τι να κάνουμε οι αλήθειες πρέπει να λέγονται...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Το ξέρω ότι θα με κατηγορήσετε για πολιτική προπαγάνδα αλλά τι να κάνουμε οι αλήθειες πρέπει να λέγονται...

 

Συνάδελφε +1

 

Καλά έκανες κα το ανέφερες μπας και ξυπνήσουν κάποιοι ...και ο νοών νοήτω

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τα παραπονα για λιγο στην ακρη, ανοιξτε τα ματια σας και ψηφιστε ορθα!

Και κυρίως ΨΗΦΙΣΤΕ (έστω "άκυρο" αν δε θελετε κανεναν) !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.