Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Πάντως στην τελική αν για την παράβαση της μεταφοράς το κτιρίου που στον 4014 μετρούσε σαν μία πολεδομική παράβαση, τώρα μας βάλουν να κοιτάμε αλληλεπικαλύψεις και κινδυνεύουν μεταφορές από τον 4014 με πρόστιμα ίσα με όλο το σπίτι αυθαίρετο, σίγουρα θα φάμε ξύλο. Δηλαδή κάπου του βγάλανε τα μάτια. Μιλάω για νόμιμες θέσεις πάντα.

Edited by liv25k
Link to comment
Share on other sites

καλημερα liv25k,τελικα δεν μπορουμε να προχωρησουμε καμμια δηλωση με ολα αυτα

Edited by nikosantonakas
Link to comment
Share on other sites

Από τη μία απογοητεύομαι που δεν έχω δουλειά και από την άλλη αναρωτιέμαι αν θα μπορούσα να προχωρήσω κάποια δουλειά αν είχα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νίκο

τέτοια αγωνία για το μέλλον ούτε στις πανελλήνιες... :P

 

letom θα θελα πολύ να κερδίσω το λαχείο μόνο και μόνο να μπορέσω να πληρώσω εγώ τα αυθαίρετα που μου χουν μείνει μπας και τα κλείσω. Γιατί οι ιδιοκτήτες έτσι πως πάνε τα πράγματα χλωμό το βλέπω...

Edited by liv25k
Link to comment
Share on other sites

Εγώ και τις αμοιβές μου είμαι διατεθειμένος να επιστρέψω πίσω αν μπορούσα να απεμπλακώ από τη φάση. Και χωρίς να έχω κερδίσει το λαχείο! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Το αστείο σε όλα αυτά είναι το πώς αρχικά θεώρησαν για τον υπολογισμό της αμοιβής ότι απαιτούνται 6,5 ημέρες για >10 χρόνια και 4,5 ημέρες για <10 χρόνια εμπειρίας,  για να φέρεις σε πέρας τι;;;;; Εγώ παρατηρώ ότι οι περισσότεροι από εμάς ασχολούμαστε  ολοκλήρωμα του ρίζα 2 x 365 ημέρες!!!! Βάλτε τους στα ΤΡΕΝΑΑΑΑΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.