Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

  • 2 months later...

ερώτηση:

για να κάνω αναγγελία έναρξης για λέβητες, πρέπει να κάνω εκ νέου Υ/Δ ή αρκεί να ξαναστείλω την παλιά ; (είναι κάτι λιγότερο από 6 μηνών)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

σημερα εκανα αναγγελια για εγγραφη στο buildingcert για μονιμος ενεργειακος επιθεωρητης κτιριων. (δεν ξερω εαν ειναι σοφη η κινηση μου. θα δειξει) . ποτε περιπου να περιμενω οτι θα με εγκρινουν?διοτι εχω μια δουλεια και περιμενει. μηπως εχει κανει καποιος συναδελφος τωρα τελευταια αιτηση. ενα μηνα ή μια εβδομαδα?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως κάνουν κανά μήνα, δεν ξέρω σήμερα....Πάντως καλό είναι να πάρεις και κανένα τηλέφωνο να τους πιέζεις...Δεν χάνεις τίποτα...

Τώρα βέβαια που μπήκαν και οι εξετάσεις, δεν ξέρω αν έκανες καλά για την αναγγελία σήμερα...Θέλω να πω μήπως σε τρενάρουν πιο πίσω μία και καλή...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

<<...........Θα ακολουθήσεις νέα σχετική ανακοίνωση προς ενημέρωσή σας>>. Τόσο του ποδαριού, που ούτε να ελέγξουν τι γράφουν δεν κάθονται.

Τώρα, οι αμοιβές της επιτροπής ήρθαν "ίσα βάρκα ίσα νερά" με τα οχτώ μύρια του προγράμματος, τα έφαγαν αλλού, είπαν να το παίξουν παρθένες και να μην εξαγγείλουν δικαιούχους (απ' ό,τι απόμεινε) εν μέσω εκλογών...;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.