Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σήμερα πάω να εκτυπώσω το ειδοποιητήριο να δω μήπως άλλαξε κανά ποσό και μου κατεβάζει pdf με λευκή σελίδα .

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι μάλλον τα έχω ξαναεκτυπώσει-κατεβάσει και γι αυτό βγάζει ασπρίλα.

Μα είναι δυνατόν το 2016 να έχουν ακόμα μπουρδέλο Μηχανογράφηση ?

Πρέπει λέει να πάω από εκεί να μου το βγάλουν στα Εσοδα !!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πάω να εκτυπώσω το ειδοποιητήριο να δω μήπως άλλαξε κανά ποσό και μου κατεβάζει pdf με λευκή σελίδα .

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι μάλλον τα έχω ξαναεκτυπώσει-κατεβάσει και γι αυτό βγάζει ασπρίλα.

Μα είναι δυνατόν το 2016 να έχουν ακόμα μπουρδέλο Μηχανογράφηση ?

Πρέπει λέει να πάω από εκεί να μου το βγάλουν στα Εσοδα !!!

Μπες με άλλο browser.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επειδή είδα σχετική συζήτηση και εδώ και αλλού στο forum: μίλησα σήμερα τηλεφωνικά με ΕΤΕ (181818) και μου είπαν ότι μέσω i-bank η πληρωμή του ειδοποιητηρίου γίνεται άμεσα. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα προφορικα παντα τα εβλεπα με καχυποψία απ' οπου κι αν προέρχονται. Γενικότερα δεν τα εμπιστεύομαι γιατί μου στερουν το να εχω κατι "χειροπιαστο" για ψυχοθεραπεια και "ξαλαφρωμα" [emoji1]

 

Sent via tapatalk

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα προφορικα παντα τα εβλεπα με καχυποψία απ' οπου κι αν προέρχονται. Γενικότερα δεν τα εμπιστεύομαι γιατί μου στερουν το να εχω κατι "χειροπιαστο" για ψυχοθεραπεια και "ξαλαφρωμα" [emoji1]

 

Sent via tapatalk

Όντως γίνεται άμεσα. Πλήρωσα με αυτό τον τρόπο το Α'2016 και όταν μπήκα μετά από λίγες ώρες στο tsmede.gr για να εκτυπώσω το ειδοποιητήριο για το αρχείο μου, μού έβγαλε μήνυμα ότι το Β'2016 δεν έχει εκδοθεί.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα προφορικα παντα τα εβλεπα με καχυποψία απ' οπου κι αν προέρχονται. Γενικότερα δεν τα εμπιστεύομαι γιατί μου στερουν το να εχω κατι "χειροπιαστο" για ψυχοθεραπεια και "ξαλαφρωμα" [emoji1]

 

Sent via tapatalk

Θεωρητικά οι συνομιλίες καταγράφονται.  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνάμε ποιοί (από το σινάφι μας) φταίνε για την κατάντια του ταμείου

 

http://newpost.gr/politiki/parapolitika/331095/thanashs-skokos-stelexos-potamioy-thn-pswnisa-kapoia-stigmh

ως (διορισμένος) πρόεδρος του ταμείου

 

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/press/PHOTO_COLLECTION/ISTORIKES_PHOTO/LIASKAS.JPG

ως πρόεδρος (εκλεγμένος) του ΤΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.