Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ωράρια λειτουργίας, διευθύνσεις και τηλέφωνα πολεοδομιών


Recommended Posts

Καλησπέρα συνάδελφοι,

 

Θέλω να κατευθύνω κάποιον συγγενή μου στην Αθήνα ώστε να καταθέσει φάκελο του 3843 για ακίνητο του, το οποίο βρίσκεται στο Δήμο Ηλιούπολης.

 

Η αρμόδια πολεοδομία είναι η Πολεοδομία Κεντρικού Τομέα η οποία βρίσκεται στην Λεωφόρο Συγγρού 77 ?

Θα μπορούσε κάποιος συνάδελφος να μου το επιβεβαιώσει?

 

Τα τηλέφωνα που δίνει το e-poleodomia όντως φαίνεται να μην ισχύουν, γνωρίζει κανείς κάποιο τηλέφωνο εκεί?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Καλημέρα. Ειμαι απο επαρχια και θελω να βρω ποια ειναι η τελευταια απολλοτριωση-ρυμοτομηση που εχει γινει στο οικοπεδο που με ενδιαφέρει που βρίσκεται στον Αγιο Ιωάννη Ρέντη. Πρέπει να πάω στην Τεχνικη Υπηρεσία Δήμου Νίκαιας στην οδό Γρεβενών ή είναι στη πολεοδομία Μπιχάκη 8 στο Δημαρχειο του Ρέντη ή κάπου αλλου? Οποιαδήποτε βοήθεια να με εξυπηρετούσε. Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Επειδή τα τηλέφωνα δεν λειτουργούν ... τι περίεργο ...

Μήπως κάποιος συνάδελφος γνωρίζει ή άκουσε

πότε κλείνει για διακοπές η Πολεοδομία Αγ. Παρασκευής (Ανατολ. Τομ.) ;

... για παλιά τελική ενδιαφέρομαι ...

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι,

λάβετε υπόψη σας ότι πρέπει να μελετήσουν στις διακοπές τους και τόσους νέους νόμους ... ένας 4030 ή 4067 κάτω από την ομπρέλα της παραλίας μας φέρνουν πιό κοντά ...

 

βιάστηκα ... μπορεί να παρατείνουν τις διακοπές : http://www.michaniko...post__p__465159

 

 

Υ.Γ. καλά κανείς δεν πηγαίνει στην Αγία Παρασκευή ... ή μήπως έκλεισε ήδη ;

Edited by kan62
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.