Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ηλεκτρονική Υποβολή ΦΕΜ μέσω Taxisnet


Recommended Posts

Μπορεί να κόλλησε καμία cache στο modem και να μην αρκεί μόνο το on/off. Αφού έχεις τη δυνατότητα δοκίμασε να μπεις από αλλού πρώτα.

 

Εγραψα το edit μου ταυτοχρονα με τον μηνυμα σου.

Πηρα τον αδερφο μου τηλ, τον καθοδηγησα και του ειπα να μπει με τους κωδικους μου. Ουτε αυτος μπορουσε και ειναι σε αλλη πολη, με αλλη εταιρια τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε κάτι τρέχει με το σύστημα του taxisnet.

Στείλε email, για να κατοχυρώσεις, ότι προσπαθείς να μπεις και δε μπορείς, τουλάχιστον να μη σου δημιουργήσουν θέμα με την καθυστέρηση πληρωμής.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξε χτες το βραδυ στις 11 παρα κατι τελικα.

Το πληρωσα μεσω eurobank e-banking.

 

Ημερομηνια και ωρα εκτελεσης εχει 8/5, 10:50 μμ

Λογιστικη ημερομηνια εχει 9/5, 12:00 πμ

 

Δεν ειμαι σιγουρος τι σημαινει αυτο, αλλα πραγματικα τους σιχαθηκα. Αν δεν μπορουν να εγγυηθουν σταθερους σερβερ τοτε να βαλουν 7 μερες για χρονο πληρωμης!

Link to comment
Share on other sites

Δε σημαίνει τίποτε σημαντικό . Εχεις δίκαιο βουνό πάντως . Οταν το σύστημα δε δουλεύει δημιουργούνται τεράστια προβλήματα και το βάρος πέφτει στους πολίτες που πρέπει να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Για πληρωμή μέσω e-banking Εθνικής, γιατί δεν έχει πουθενά πεδίο "ταυτότητα πληρωμής"; Ή εγώ δεν το βλέπω;

Link to comment
Share on other sites

συνάδελφοι ,μία αφελής ερώτηση..επειδή πρώτη φορά το χρησιμοποιώ ξέρετε όταν τελειώνει η διαδικασία υποβολής και πάμε για εκτύπωση υπάρχει δυνατότητα αποθήκευσης???? 

Link to comment
Share on other sites

συνάδελφοι ,μία αφελής ερώτηση..επειδή πρώτη φορά το χρησιμοποιώ ξέρετε όταν τελειώνει η διαδικασία υποβολής και πάμε για εκτύπωση υπάρχει δυνατότητα αποθήκευσης???? 

 

 Eκεί που λέει καθορισθείσα αμοιβή , τι βάζουμε;

τη συμφωνηθείσα νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.