Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;


ΙΑΣΟΝΑΣ

Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;  

485 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;

    • ΝΑΙ
      215
    • ΟΧΙ
      270


Recommended Posts

Αλλιώς οι παππούδες και οι γιαγιάδες θα ψηφίσουν με πλήρη γνώση της κατάστασης...

 

reforms.jpg

 

Γελάνε και στο διπλανό γαλαξία με το δημοψήφισμα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Διαβαζω οτι εχουν προγραμματιστει 2 συγκεντρωσεις στο Συνταγμα την Κυριακη, μια για το ναι, μια για το οχι.

 

βλεπω να ζουμε μεγαλες στιγμες παλι....ξυλο και των γονεων που λενε...

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω δεν θα γινει ... θα υπογραψει το βραδι ....αν παλι δεν υπογραψει θα εχει καει καμια τραπεζα οποτε παλι δεν θα γινει λογο αναταρχων ...

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω οτι εχουν προγραμματιστει 2 συγκεντρωσεις στο Συνταγμα την Κυριακη, μια για το ναι, μια για το οχι.

 

βλεπω να ζουμε μεγαλες στιγμες παλι....ξυλο και των γονεων που λενε...

 

Για το ΙΣΩΣ τίποτα; Θα μπορούνε βέβαια να κάθονται ανάμεσα στις άλλες δύο...

Link to comment
Share on other sites

Αλλιώς οι παππούδες και οι γιαγιάδες θα ψηφίσουν με πλήρη γνώση της κατάστασης...

 

reforms.jpg

 

Γελάνε και στο διπλανό γαλαξία με το δημοψήφισμα...

εγώ το έχω τυπώσει και για τρόλ αν φτάσουμε μέχρι εκεί (που δεν θα γίνει δημοψήφισμα) θα το έχω στο χωριό μου και θα τους κράζω που δεν το έχουν διαβάσει ώστε να το ανοίγουν εκείνη την ώρα Θα έχω και την κάμερα να δω την κυρια Κοντυλιώ , την κυρία Χάιδω  και την μάνα μου την κυρά Παγώνα τι θα κάνουν 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Στο πεθερό μου δεν το κάνω γιατί μπορεί να μου φέρει καμία μαγκούρα στο κεφάλι  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Ο Τσίπρας είναι έτοιμος να υπογράψει τη νέα Βάρκιζα.

 

Λέτε ο Διαμαντόπουλος των 7000 μνημονιακών ευρώ το μήνα να πάει στο ραντεβού με τα γουναράδικα?

 

Ρε που φτάσαμε, να είναι αντιστασιακοί οι καλοπληρωμένοι του καθεστώτος, ο Κατρούγκαλος, ο Σκουρλέτης και ο Φλαμπουράρης διοικώντας ψεκασμένους και χρυσαυγήτες. Κατάντια.

Link to comment
Share on other sites

Θα γράψω και ένα τελευταίο και θα κλείσω ( για σήμερα .... ) αφού λέω να κάνω και καμία δουλειά  

 

Αν δεν δούμε αυτόν που έχει να είναι χέρι - χέρι με αυτόν που δεν έχει (και δεν γράφω για την πλουτοκρατία γιατί αυτοί έχουν χέρι - χέρι μόνο το χρήμα ) δεν θα γίνει ποτέ τίποτα όσοι σωτήρες και να εμφανιστούν ότι πολιτικές και να εφαρμοστούν όσα δημοψηφίσματα και εκλογές να κάνουμε Άρα αντίσταση στην αλλοτρίωση μας ενότητα και όχι διχασμός και αγάπη  (ακόμα και να είμαστε άθεοι)  

 

Κουράγιο και καλή δύναμη 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.