Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση στη διαβούλευση για τα αυθαίρετα


Engineer

Recommended Posts

Και επειδή αυτό δεν γίνεται, δυστυχώς θα περιμένουμε πολλά χρόνια, μέχρι να αρχίσουν η κατάρρευση και οι θάνατοι. 

Και η ζωή (4178 & προσθήκες) συνεχίζεται 

 

Άρα επιστρέφουμε στο αρχικό μου post :sad:

Και με τι να ασχοληθούμε? Έχει μείνει τίποτα άλλο? Το μόνο που μας σώζει (έτσι όπως έχει διαμορφωθεί η κατάσταση) είναι να μπουν βεβαιώσεις μηχανικού παντού...

Edited by pipakos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 101
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με τα σημερινά δεδομένα, ΜΟΝΟ η ηλεκτρονική ταυτότητα θα μας φέρει ....μεροκάματο!

Link to comment
Share on other sites

Και παράταση του ισχύοντος για λίγες εβδομάδες? Δείτε περίπου στο 5:00'...  

 

ξαναβάζω το link http://www.b2green.gr/el/post/39133/tsironis-apo-noemvrio-se-efarmogi-o-neos-nomos-gia-afthaireta-megala-prostima μιλάει ξεκάθαρα για παράταση ολίγων εβδομάδων για τον 4178 αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν μπορεί κάποιος να στηριχτεί σε αυτό

Link to comment
Share on other sites

ξαναβάζω το link http://www.b2green.gr/el/post/39133/tsironis-apo-noemvrio-se-efarmogi-o-neos-nomos-gia-afthaireta-megala-prostima μιλάει ξεκάθαρα για παράταση ολίγων εβδομάδων για τον 4178 αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν μπορεί κάποιος να στηριχτεί σε αυτό

 

οι "λιγες εβδομαδες"...μπορει να   ισουνται με 4 μηνες

 

οπως η "λιγη μειωση των συνταξεων"

 

αντιστοιχει σε μιση συνταξη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.