Μετάβαση στο περιεχόμενο

[N. 4495/17] Πληροφοριακό σύστημα δηλώσεων του Ν. 4495/17


Recommended Posts

Στο ίδιο ΦΚ σου δίνει τη δυνατότητα καταχώρησης επιφάνειας σε Κ.Χ και σε χώρους με μειωτικό συντελεστή 0,30 ή 0,50. Σημασία έχει τουλάχιστον 1 ΦΚ να εχει το ίδιο είδος χρήσης με την επικρατούσα χρήση στην κεντρική "μάσκα" της δήλωσης.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dadabook said:

 

Στον ν.4495 σε ακίνητο με επικρατούσα χρήση Άλλη κατοικία αν θέλω σε ένα φύλλο καταγραφής να εισάγω ως αυθαιρεσία ισόγειο βοηθητικό χώρο κατοικίας με μειωτικό 0,50 τότε στο Είδος χρήσης θα επιλέξω Υπηρεσίες?

Καλησπέρα!ο ισόγειος βοηθ.χώρος της κατοικίας είναι κατοικία-θα βάλεις και στο Φ.Κ. "άλλη κατοικία":)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ενώ έχω συμπληρώσει τον αριθμό των ορόφων και τον τύπο  στατικού ελέγχου δεν μπορώ να ανεβάσω τα αρχεία στο σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, Skrats said:

Καλησπέρα!

Ενώ έχω συμπληρώσει τον αριθμό των ορόφων και τον τύπο  στατικού ελέγχου δεν μπορώ να ανεβάσω τα αρχεία στο σύστημα.

Έγραψες την τεχνική έκθεση?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, Skrats said:

Καλησπέρα!

Ενώ έχω συμπληρώσει τον αριθμό των ορόφων και τον τύπο  στατικού ελέγχου δεν μπορώ να ανεβάσω τα αρχεία στο σύστημα.

Σε ποια φάση βρίσκεται η δήλωση;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.