Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν συμβαδιζουν με τη σειρα που πατησα οριστικη υποβολη. Ειναι ομως με την ιδια σειρα που καταχωρισα την αρχικη αιτηση.

 

Περίεργο..

Edited by nickzick
Link to comment
Share on other sites

συναδελφοι σε προηγουμενες οριστικες που εκανα κατευθειαν μου ερχοταν μηνυματα οτι ολοκληρωθηκε η διαδικασια και μετα αλλο ότι πηρα 6ψηφιο και δεσμευτηκε το ποσο . σε μια που εκανα πριν λιγο μου ήρθε το μηνυμα για την ολοκληρωση της διαδικασιας αλλα οχι το αλλο για τον 6ψηφιο κωδικο..λετε να τελειωσαν τα λεφτα και να μην μπαινουν αλλοι?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

έχω περίπτωση όπου ο κύριος του ακινήτου έκανε προσφατα μισθωτήριο συμβόλαιο με ενοικιαστή (μετά τις 1/1/2018). Έχει ενημερωθεί το Ε2 του ιδιοκτήτη, και το Ε1 του ενοικιαστή,

όμως κατά τον έλεγχο πληρότητας λαμβάνω το μήνυμα "η τιμή δεν συμφωνεί με στοιχεία ΑΑΔΕ΄".

Το οποίο το έχω καταχωρήσει από την Δευτέρα.

Ο έλεγχος γίνεται αυτόματα ή πρέπει να περιμένω και άλλο.

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα αιτηση ειδικη περιπτωση πηρε κανονικα σημερα αριθμο. Μαλλον θα γινει και ελεγχος αλλα εισαι μεσα θεωρω σε πρωτη φαση.

ge_liakos,

Ανήκεις κ εσύ στην περίπτωση πρόσφατης απόκτησης ακινήτου?Έκανες κάποια ενέργεια ή απλά προχώρησε το σύστημα και σου έγραψε ότι τα στοιχεία συμφωνούν με την ΑΑΔΕ?

Link to comment
Share on other sites

συναδελφοι σε προηγουμενες οριστικες που εκανα κατευθειαν μου ερχοταν μηνυματα οτι ολοκληρωθηκε η διαδικασια και μετα αλλο ότι πηρα 6ψηφιο και δεσμευτηκε το ποσο . σε μια που εκανα πριν λιγο μου ήρθε το μηνυμα για την ολοκληρωση της διαδικασιας αλλα οχι το αλλο για τον 6ψηφιο κωδικο..λετε να τελειωσαν τα λεφτα και να μην μπαινουν αλλοι?

 

Δες στο "συνοπτική εικόνα" σου έχει αριθμό πρωτοκόλλου???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.