Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Ναι αυτό εννοώ... Κολλημένο και γκριζαρισμένο... Και είναι για τη δική μου - προσωπική - αίτηση.... Ημερομηνία αίτησης 19-03-2018 08:03........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τέλεια!!

 

Για σύγκριση και μόνο με τη δική μου αίτηση που έγινε 13:04, ο αριθμός που πήρες είναι γύρω στο 5000?

Ούτε καν... πήρα αρ πρωτοκόλλου 6555... Μήπως παίζει κάτι με τον αριθμό αίτησης? Έχω αρ. αίτησης 01-007465 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν... πήρα αρ πρωτοκόλλου 6555... Μήπως παίζει κάτι με τον αριθμό αίτησης? Έχω αρ. αίτησης 01-007465 

 

χμ πιθανόν... εγώ έχω αριθμό αίτησης 01-001672...

Link to comment
Share on other sites

1) Στο ΠΕΑ γράφω Πάτμου 2 (εκ παραδρομής γτ έτσι μου είπε ο ιδιοκτήτης)

2) Στον 4495 Πάτμου 2

3) Στο Ε9 και Ε1 Πάτμου 4

4) Ο.Α. χωρίς διεύθυνση γτ είναι χωριό και δεν είχε παλιά.

5) Στην αίτηση Πάτμου 2 κολλούσε και μόλις το έκανα 4 προχωράει - τα στοιχεία έχουν επιβεβαιωθεί από την ΑΑΔΕ

 

Λέτε να έχω κανένα πρόβλημα αργότερα?

 

Επίσης στην ίδια δήλωση στον "έλεγχο πληρότητας δικαιογητικών" το κουμπί δεν πατιέται. Ξέρετε γιατί?

Link to comment
Share on other sites

χμ πιθανόν... εγώ έχω αριθμό αίτησης 01-001672...

 

Δεν πανε καλα.......δλδ η σειρά πρωτεραιότητας δίνεται βάσει του αριθμού της αίτησης? Να μας το πουν αν είναι να μην αναχωνόμαστε για το πότε θα οριστικοποιηθούν....

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι υποχρεωτικά δηλώνουμε τράπεζα μέχρι την οριστικη υπαγωγή;; Πότε θα τη βγάλουμε εκτός να πάμε με ίδια κεφάλαια;

Link to comment
Share on other sites

Δεν πανε καλα.......δλδ η σειρά πρωτεραιότητας δίνεται βάσει του αριθμού της αίτησης? Να μας το πουν αν είναι να μην αναχωνόμαστε για το πότε θα οριστικοποιηθούν....

 

Έλα μου ντε....

Link to comment
Share on other sites

αν έχετε πάρει 13000+ αριθμο πρωτοκκολλου, και το σύστημα δεχεται κι άλλες, τότε όταν μπουν όλες οι αιτησεις από τίς περιφέρειες τι θα γίνει?

Link to comment
Share on other sites

Το κουμπί με την ακυρωση?

Μόνο εγώ δεν το έχω?

ουτε εγώ έχω ακύρωση αίτησης στα μεμονωμένα διαμερίσματα που τα έχει μετατρέψει σε πολυκατοικίες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.