Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

Έκανα σήμερα διαδικασία Α. Πολύ γρήγορο.

Έστειλα μετά εκτύπωση σε κεκ που μου "γέμισε το μάτι".

Μου υποσχέθηκαν εντός ημέρας κωδικούς εκκίνησης αλλά δεν έστειλαν τίποτα...

Αν μέχρι Δευτέρα μεσημέρι δεν στείλουν, θα στείλω σε άλλα κεκ και οποίος προλάβει!

Δεν θα με τρελάνουν αυτοί.

Edited by Pavlos33
τονισμός
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όλα καλά διαδικασία Α΄, πήρα κωδικούς μπήκα στο πρώτο μάθημα  (κλίκ σε κάθε παράγραφο για το επόμενο power point )το έκανα 100%, κάνω και δεύτερο 100%, τέλος exit, Πάω και ξαναμπαίνω  για έλεγχο και τι βλέπω το δεύτερο το μακρύτερο 0%, βγαίνω και ξαναμπαίνω το πρώτο 50% και το δεύτερο 50%. Ξανακάνω το πρώτο τα ίδια 50%. Προβλέπω μεγάλο χαμό μάλλον δεν σηκώνουν οι πλατφόρμες τον φόρτο, χώρια που τα μαθήματα είναι  εκφώνηση νόμων ΦΕΚ κλ.π.  

έεεεελεος  

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, spafent said:

Όλα καλά διαδικασία Α΄, πήρα κωδικούς μπήκα στο πρώτο μάθημα  (κλίκ σε κάθε παράγραφο για το επόμενο power point )το έκανα 100%, κάνω και δεύτερο 100%, τέλος exit, Πάω και ξαναμπαίνω  για έλεγχο και τι βλέπω το δεύτερο το μακρύτερο 0%, βγαίνω και ξαναμπαίνω το πρώτο 50% και το δεύτερο 50%. Ξανακάνω το πρώτο τα ίδια 50%. Προβλέπω μεγάλο χαμό μάλλον δεν σηκώνουν οι πλατφόρμες τον φόρτο, χώρια που τα μαθήματα είναι  εκφώνηση νόμων ΦΕΚ κλ.π.  

έεεεελεος  

το 100% ήταν επειδή ολοκλήρωσες 1 ενότητα. αν κάνεις 2 ενότητες θα δεις από 50% , στις 3 33,33%.... όπως καταλαβαίνεις είναι ποσοστό ..στο τέλος όλων των ενοτήτων θα έχεις άθροισμα 100.

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, spafent said:

elearningclass

Χμ οκ ευχαριστώ. Αυτή πάντως με υποψίασε πριν που τις είδα όλες εκ πρώτης όψεως γιατί δε διαφημίζει τις ενότητες όπως άλλες.

Κάποιος είχε ισχυριστεί ότι είναι ίδιας εταιρίας με το platform.elearning-seminars.gr αλλά δε βλέπω πως αποδεικνύεται.

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει μήνυμα  κάτι ότι,  κάτι δεν θα προσμετρηθεί και χώρια που λέει ότι  σε κάθε μάθημα, προσπάθειες 2 = 0%.

Θα πρέπει να επικοινωνήσω στο helpdesk.  Θα πάρω τηλέφωνο από Δευτέρα.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν ότι κάποια στιγμή θα μπει χρονόμετρο και ότι θα ανέβουν και pdf αργοτερα. Ισχύει?

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, katrmp said:

Μου είπαν ότι κάποια στιγμή θα μπει χρονόμετρο και ότι θα ανέβουν και pdf αργοτερα. Ισχύει?

δεν νομίζω ότι έχει κάποιο νόημα το χρονόμετρο.το % ποσοστό παρακολούθησης νομίζω είναι οκ.δεν ξέρω τι θα γίνει φυσικά αν κάποιος σε χρόνο dt πατάει απλά την επόμενη διαφάνια και τα ξεπετάει.προσωπικά στο πρόγραμμα που επέλεξα (smart buildings) είμαι στο 36% και ασχολήθηκα κανά 4 ώρο σήμερα με νορμάλ κλικάρισμα γιατι με ενδιαφέρει και σαν αντικείμενο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.