Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

14 λεπτά πριν, jobous said:

Έλα έστειλαν και τους κωδικούς !!!! Θα τα δω αύριο γιατί βαριέμαι τώρα. Είναι στην https://iclass.gr/ εύχομαι να μην έχει θέματα !!!! 

Τι θέματα να έχει... Απλά έχει πέσει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμμμ βέβαια αφού λένε (help desk iclass) ότι ακόμη και αν έχεις ολοκληρώσει τις ενότητες πρέπει να παραμένεις εντός και απλά να κάνεις κλικ ... (επιβαρύνοντας προφανώς το συστημα) απλά και μόνο γαι να γράφει τον χρόνο που πρέπει να καλυφθεί ....

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έδωσαν παράταση μέχρι τις 31/5. Θα υπάρχει και ωρολόγιο πρόγραμμα για κάθε ενότητα. Το δικό μου απ' ότι βλέπω είναι 10:00 με 12:30 το πρωί.

 

Link to comment
Share on other sites

43 λεπτά πριν, Nikos1987 said:

Τελικά έδωσαν παράταση μέχρι τις 31/5. Θα υπάρχει και ωρολόγιο πρόγραμμα για κάθε ενότητα. Το δικό μου απ' ότι βλέπω είναι 10:00 με 12:30 το πρωί.

 

Πού το βλέπεις αυτό; Εγώ μπαίνω και δεν βλέπω κάτι.

Επίσης η ενότητα Απόκτηση ψηφιακής υπογραφής - ψηφιακά πιστοποιητικά - ψηφιακή ανταπόκριση με το δημόσιο είναι ακόμα κρασαρισμένη. Μπας κλας 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, georgegaleos said:

Εμμμ βέβαια αφού λένε (help desk iclass) ότι ακόμη και αν έχεις ολοκληρώσει τις ενότητες πρέπει να παραμένεις εντός και απλά να κάνεις κλικ ... (επιβαρύνοντας προφανώς το συστημα) απλά και μόνο γαι να γράφει τον χρόνο που πρέπει να καλυφθεί ....

Εγώ πάντως δεν θα ασχοληθώ να το κάνω αυτό εκτός και αν επιβεβαιωθεί από πολλές μεριές στο μέλλον. Από τη μία δεν έχω πεισθεί ότι ισχύει και από την άλλη το θεωρώ πιθανότατο να λυγίσουν τους κανόνες και να τους θεωρούν όλους 100% ούτως ή άλλως.

Θεωρώ ότι πιθανόν επικρατεί η λογική "κάθε ενότητα σημαίνει συγκεκριμένες "ώρες διδασκαλίας" όσο γρήγορα και να την κάνεις" οπότε να μην είναι καν παράτυπο κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν, aware said:

Πού το βλέπεις αυτό; Εγώ μπαίνω και δεν βλέπω κάτι.

Επίσης η ενότητα Απόκτηση ψηφιακής υπογραφής - ψηφιακά πιστοποιητικά - ψηφιακή ανταπόκριση με το δημόσιο είναι ακόμα κρασαρισμένη. Μπας κλας 

Μου το έβγαλε το πρωί στην οθόνη του κινητού. Τώρα κι εγώ δεν το βλέπω.

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και τώρα κολλάει. Πριν από λίγο μου έβγαλε ότι διακόπτουν γιατί λέει μπαίνουν πάνω από 4000 άτομα ταυτόχρονα.

 

Edited by Nikos1987
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα δε μου έχουν δώσει κωδικούς.. (διαδικασία Α από Πέμπτη βράδυ) και άρχισα να αγχώνομαι ότι θα χάσω και τα 400... Έχετε να μου προτείνετε κάποιο που να ανταποκρίνεται άμεσα;

Link to comment
Share on other sites

Εάν κάποιος ακολουθεί τη διαδικασία Β, πως μπορεί να δει αν ο πάροχος τον οποίο εξουσιοδότησε έχει κάνει τη δήλωση στο Εργάνη ? Έχει ακολουθήσει κανείς τη διαδικασία αυτή και του έχει εμφανίσει κάτι στο σύστημα ?

Link to comment
Share on other sites

πλατφόρμα elearningclass  είσοδος 9:30 με καταχωρημένη παρακολούθηση από το σύστημα 8 ώρες (ασχέτως αν πραγματικά είναι  τουλάχιστον διπλάσιες) με πετάει έξω 11:30 (όπως έχει γίνει επανειλημμένως από τις 11/4/20 / 11:00) ξαναεπαναφέρομαι με καταχωρημένη παρακολούθηση από το σύστημα 8 ώρες και 8 λεπτά. Βγάλτε τα συμπεράσματά σας, για 2 ώρες καταχωρήθηκαν 8 λεπτά....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.