Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα κατάρτισης επιστημόνων: Δημοσιεύθηκε η πρόσκληση – Ποια τα αντικείμενα


Engineer

Recommended Posts

8 λεπτά πριν, dib said:

Το ΕΡΓΑΝΗ σήμερα δεν συνδέεται και με πεταει έξω ... και εκεί αναβάθμιση κάνουν ?😀

Δοκίμασε με άλλον browser. Καμιά φορά και αυτό παίζει ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 804
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

image.thumb.png.3930d055115683f9bf60fb118b1cb866.png

 

Εντός του 2002 ΘΑ προσφέρεται...

Δηλαδή πότε το έγραψαν το κείμενο και βάζουν το ''Θα''??????? Τι κονσέρβα είναι αυτή;;;;

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, venezia said:

το taxis  λειτουργεί κανονικά . Μάλλον το ΕΡΓΑΝΗ   ΄΄έπεσε΄΄

Ναι σωστά το taxis λειτουργεί κανονικά (πριν 1 ώρα) ... άρα μάλλον τίναξε τα πέταλα το ΕΡΓΑΝΗ απο τους ΚΕΚατζήδες να δηλώνουν τους ωφελούμενους!

Link to comment
Share on other sites

Εεεεε ρε γλέντια ξέρω και 'γω κάποιους που έστειλαν σε 3-4 ... και πρακτικά μπήκαν στην λογική να το κάνουν εξαιτίας της καθυστέρησης του πρωτου ΚΕΚ να απαντήσει ... και τώρα όποιο ΚΕΚ τους δηλώσει πρώτους με αυτό μου είπαν θα ξεκινήσουν μιας και έχουν και από τα 3-4 κωδικούς και απλά έχουν μπει μια φορά  .... ας υπήρχε συνέπεια από τα ΚΕΚ αναβάθμιση υπολογιστικών συστημάτων, αναβάθμιση τηλεφψνικών κέντρων, προσληψη προσωπικού μιας και θα πάρουν κατά μέσο όρο .. έναν σκασμό λεφτά ... ως απλά μεσάζοντες ... (αυτό καταλαβάινω εγω) να μην γίνονταν αυτό (είτε εκ του πονηρού είτε όχι από τον ωφελούμενο)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελικά από ένα ΚΕΚ τελικά μου έστειλαν 2 μεήλ με 2 διαφορετικά πακέτω κωδικών. LoL.

Μέσα από το ΕΡΓΑΝΗ δεν υπάρχει τρόπος να δούμε (διαδικασία Α) εάν ο πάροχος μας ενεργοποίησε, ε;

Link to comment
Share on other sites

ElearningClass και 10   

5 ώρες πριν, Nikos1987 said:

Είναι κολλημένο εδώ και ώρα. Μάλλον θα κάνουν πάλι αναβάθμιση.

 

Ακόμα τίποτα!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Οι πολλαπλές καταχωρήσεις σε πλατφόρμες για ένα ΑΦΜ είναι μεγάλο μπέρδεμα. Το πιθανότερο είναι ότι το σύστημα ΕΣΠΑ που θα καταλήξει τα δώσει το ρευστό θα αρνηθεί να δώσει το ίδιο στο ίδιο IBAN.

Έχω περιέργεια τι θα πουν οι κομπιουτεράδες των πλατφορμών για αυτό γιατί χάνουν τα resources τους άνευ λόγου (παίζει να μας περάσουν όλους για "100%" ούτως ή άλλως).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.