Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Έκανα το τεστ για την ενότητα έξυπνου κτιρίου. Μου πήρε περίπου 1κ30 λεπτά. Το ολοκλήρωσα με 75% επιτυχία. Σε κάθε ενότητα έχει εξετάσεις όπου μετά στο τέλος βγαίνει η γενική βαθμολογία. Το γράφω για να καθησυχάσω κάποιους που αγχώνονται όταν ακούν τηλεκατάρτιση 100 ωρών. Ειδικά οι ερωτήσεις του τεστ είναι της πλάκας

Edited by andreasbar
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 λεπτό πριν, body125z said:

σέρνεται η πλατφόρμα του e learning... τζιμάνια όσοι το σχεδιάσαν και το λειτουργούν...

ισχύει!και φαντάσου τι έχει να γίνει αν δεν βελτιώσουν τον σερβερ προς τέλη του μήνα που πρέπει να ολοκληρωθεί η παρακολούθηση...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, andreasbar said:

Έκανα το τεστ για την ενότητα έξυπνου κτιρίου. Μου πήρε περίπου 1κ30 λεπτά. Το ολοκλήρωσα με 75% επιτυχία. Σε κάθε ενότητα έχει εξετάσεις όπου μετά στο τέλος βγαίνει η γενική βαθμολογία. Το γράφω για να καθησυχάσω κάποιους που αγχώνονται όταν ακούν τηλεκατάρτιση 100 ωρών. Ειδικά οι ερωτήσεις του τεστ είναι της πλάκας

Λέμε τώρα μπορείς να γυρίσεις πίσω να βελτιώσεις την βαθμολογία; 

Link to comment
Share on other sites

πήρε κανένας το 10 που σκοπεύω να δηλώσω?

Αν ναι, τι περιέχει??

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, Faethon11 said:

πήρε κανένας το 10 που σκοπεύω να δηλώσω?

Αν ναι, τι περιέχει??

Και εγώ αυτό πήρα αλλά ούτε φωνή ούτε ακροαση μέχρι σήμερα...

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Από τεχνικής πλευράς πάντως το σύστημα λειτουργεί, αν κάποιος ενδιαφέρεται για ένα θέμα μπορεί κανονικά να μάθει κάτι.

Ας οργανώσει το ΤΕΕ στο μέλλον μερικά καλύτερα σύγχρονα μαθήματα για Μηχανικούς και για να απορροφάται το ΕΣΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

@curzondax αυτό πρέπει να γίνει στο μέλλον.

1. Μπορείς να ξαναμπείς για καλύτερο αποτέλεσμα στο κάθε τεστ.

2. Πατήστε παύση στις ερωτήσεις του κάθε τεστ πριν απαντήσετε (για να προλάβετε να απαντήσετε).

3. Εγώ πήρα το 6 πιο πολύ γιατί έχει το 14001 και θα οργανώσω ένα φάκελο μετά ώστε να πάρω το περιβαλλοντικό πρότυπο για το γραφείο. Η πιστοποίηση για το σεμινάριο δε με αφορά τόσο όσο η πιστοποίηση για το γραφείο μου. Λέω μια σκέψη αν το σκέφτεται κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.