Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

Έχοντας παρακολουθήσει σεμινάριο στο ilx, μπορώ να πω ότι το περιβάλλον/πλατφόρμα του dimitra (δεν ξέρω για τους άλλους παρόχους) είναι επιεικώς ερασιτεχνικό.

Επίσης πολλά τεχνικά λάθη (δε φαίνεται όλο το κείμενο στο παράθυρο - έχει βγει εκτός λόγω κακής στοίχισης).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ζηλεύω όλοι έχετε ξεκινήσει μαθήματα και εγώ βλέπω να μένω μετεξεταστέος παρόλο που έκανα την αίτηση από την πρώτη στιγμή 

Βλέπω αν τους παίρνω κανα τηλ αύριο να τους τα ψάλω.. Τόσα ΚΕΚ είναι πόσους να έχει το καθένα; Τόσο βαριούνται; 

Link to comment
Share on other sites

χαλάρωσε ρε Ικαρος, Κυριακή των Βαίων, αμαρτία θα ήταν να άρχιζες σήμερα. Ξεκίνα αύριο εργάσιμη είναι προλαβαίνεις. _

Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν, ikaros13 said:

Σας ζηλεύω όλοι έχετε ξεκινήσει μαθήματα και εγώ βλέπω να μένω μετεξεταστέος παρόλο που έκανα την αίτηση από την πρώτη στιγμή 

Βλέπω αν τους παίρνω κανα τηλ αύριο να τους τα ψάλω.. Τόσα ΚΕΚ είναι πόσους να έχει το καθένα; Τόσο βαριούνται; 

Διψάς για μάθηση....

Link to comment
Share on other sites

15 λεπτά πριν, andreas-p said:

Εγώ ακούω σκυλιά. Χαχα

Μου θυμίζει το viral με τον καθηγητή που έκανε Skype μαθήματα και έσκασε η γυναίκα του γυμνή από το μπάνιο lol 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, papathvas said:

Ναι, εγώ. Πριν λίγο μπήκα και ρίχνω καμιά ματιά. Προς το παρών φαίνεται τραγικό. Γενικές έννοιες και ορισμούς έχει κυρίως. Επίσης δεν βλέπω καμιά εξειδίκευση για μηχανικούς.

Δεν ξέρω όμως αν το περιεχόμενο είναι το ίδιο από όλες τις πλατφόρμες.

είναι σε στυλ powerpoint με κλικ ανά σελίδα ή video με κλικ ανά θεματική ενότητα????

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.