Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η διαδικασία συμμετοχής στο ειδικό πρόγραμμα τηλεκατάρτισης (voucher 600 ευρώ) - Προθεσμίες - Δικαιολογητικά


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παράθεση

Πάντως σκέφτομαι να κάνω αίτηση και για την σύζυγο και να δω αν την δεχτεί...

Παράθεση

Έχει κάνει διακοπή 31/12/2015 799252579_.png.0996bcf32a9975122df010c6658aca48.png

Επειδή η ελπίδα πάντα πεθαίνει τελευταία, τελικά έκανα την αίτηση, πήρα ΚΑΥΑΣ και την έστειλα σε ΚΕΚ..! Περιμένω να δω τι θα μου πουν...

1807809383_.png.6cb30bfe3e17848d394fb5435914ea74.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Faethon11 said:

πήρε κανένας το 10 που σκοπεύω να δηλώσω?

Αν ναι, τι περιέχει??

Ναι, εγώ. Πριν λίγο μπήκα και ρίχνω καμιά ματιά. Προς το παρών φαίνεται τραγικό. Γενικές έννοιες και ορισμούς έχει κυρίως. Επίσης δεν βλέπω καμιά εξειδίκευση για μηχανικούς.

Δεν ξέρω όμως αν το περιεχόμενο είναι το ίδιο από όλες τις πλατφόρμες.

Link to comment
Share on other sites

Η πλατφόρμα του elearning φέρεται να είναι από τις πιο ασθενείς πάντως. 

Σε περίπτωση που δεν πετύχεις 50% στα τεστ τι γίνεται? Δε σε αφήνει να ξαναδώσεις?

Υ.Γ. 1 ώρα και 30 λεπτά για να κάνεις το τεστ? Σοβαρά τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Επέλεξε κανείς το θέμα περί ψηφιακών υπογραφών και είναι στο iclasscloud.com; Το υπο-θέμα "Απόκτηση ψηφιακής υπογραφής - ψηφιακά πιστοποιητικά - ψηφιακή ανταπόκριση με το δημόσιο" δε φαίνεται να λειτουργεί σωστά. Πάει σε μια άλλη πολύ σύντομη παρουσίαση περί gov.gr χωρίς αξιολόγηση και δεν το ολοκληρώνει.

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

18 λεπτά πριν, Inzaghi said:

Η πλατφόρμα του elearning φέρεται να είναι από τις πιο ασθενείς πάντως. 

Σε περίπτωση που δεν πετύχεις 50% στα τεστ τι γίνεται? Δε σε αφήνει να ξαναδώσεις?

Υ.Γ. 1 ώρα και 30 λεπτά για να κάνεις το τεστ? Σοβαρά τώρα?

μπορεις και μπαινεις τωρα??

Link to comment
Share on other sites

30 λεπτά πριν, Inzaghi said:

Η πλατφόρμα του elearning φέρεται να είναι από τις πιο ασθενείς πάντως. 

Σε περίπτωση που δεν πετύχεις 50% στα τεστ τι γίνεται? Δε σε αφήνει να ξαναδώσεις?

Υ.Γ. 1 ώρα και 30 λεπτά για να κάνεις το τεστ? Σοβαρά τώρα?

Έκανα συνέχεια κλικ χωρίς να βλέπω τι γράφει. Σε κάθε ενότητα είχε ερωτήσεις multiple choice ή σωστό λάθος. Φαντάσου διάβασα το 3% της ύλης και πήρα 75%. Προχώρησα με αυτό το τρόπο όλο το τεστ γιατί έχει μόνο ορισμούς και γενικότητες που δε θα σου χρησιμεύσουν πουθενά.  

Τα 200 ευρώ τα παίρνεις μόνο αν τελειώσεις όλες τις ενότητες άσχετα τι βαθμό θα πάρεις στις εξετάσεις. 

Κανονικά αν έδινα 10 ευρώ για αυτό το τεστ προκειμένου να μορφωθώ, θα έκλαιγα με μαύρο δάκρυ τα λεφτά μου.

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια ενότητα σας βγάζει τεστ ρε παιδιά ? Εμένα στη πλατφόρμα e-dimitra δε μου βγάζει κάποιο τέστ και έχω ολοκληρώσει ενότητες.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να ανεβάσει κανείς τις οδηγίες του elearning γιατι δεν μπορώ να τις κατεβάσω?

2 αρχεία Pdf είναι..ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.