Μετάβαση στο περιεχόμενο

Strad 4m-Vk


mkalliou

Recommended Posts

Κι εγώ όταν κάνω μελέτες δε γελάω... αλλά είμαι άνθρωπος που εκτιμώ τον αυτοσαρκασμό και κυρίως αυτόν που επιδεικνύει η 4Μ για το STRAD μέσω της διαφήμισης!!!! Σκέψου ότι δε σχολίασα καθόλου τις υπόλοιπες αρετές του, όπως φαίνονται στη διαφήμιση!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπάρχει μήνυμα στο φορουμ του strad 4Μ ότι είναι έτοιμο το νέο module για σχέδια RC detailing και ότι μπορούμε ήδη να το προμηθευτούμε για να το δοκιμάσουμε.

 

Θα τους πάρω αύριο πρωί τηλέφωνο να ρωτήσω τι παίζει. Ας ελπίσουμε να έχουμε σημαντικές εξελίξεις στο θέμα της βελτίωσης των σχεδίων.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήνυμα στο φορουμ του strad 4Μ ότι είναι έτοιμο το νέο module για σχέδια RC detailing και ότι μπορούμε ήδη να το προμηθευτούμε για να το δοκιμάσουμε.

 

Θα τους πάρω αύριο πρωί τηλέφωνο να ρωτήσω τι παίζει. Ας ελπίσουμε να έχουμε σημαντικές εξελίξεις στο θέμα της βελτίωσης των σχεδίων.

 

Τη ιστορία με το βοσκό που φώναζε λύκος λύκος για να σπάσει λίγο πλάκα με τους συγχωριανούς του την ξέρεις? Τόσες φορές πήραμε υποσχέσεις και ... άνθρακες ο θησαυρός! Είναι λίγο δύσκολο πλέον για μένα να τους πιστέψω!!! Άσε που από πέρυσι που ανακαλύπτω προβλήματα στην ανάλυση και τη διαστασιολόγηση, καθώς και στην αδυναμία χρήσης των πεπερασμένων στοιχείων λόγω ελλειπούς διαχείρισης μνήμης η μόνη αναβάθμιση που θα αγοράσω θα είναι όταν ξαναγραφτεί το πρόγραμμα από την αρχή και δω παραδείγματα επιβεβαίωσης!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τους πήρα σήμερα τηλέφωνο. Το module για τα σχέδια θα δοθεί σε όσους χρήστες του προγράμματος ενδιαφέρονται στα τέλη Νοεμβρίου. Δεν είναι δηλαδή ακόμα διαθέσιμο απλά δίνεις όνομα και μπαίνεις σε λίστα για να το πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα τηλέφωνο σήμερα κιόλας. Μόλις γυρίσει ο υπεύθυνος του τμήματος αυτού θα με ενημερώσουν ώστε να μου το στείλουν. Είμαι περίεργος πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την ίδια περιέργεια έχω. Πάντως μου τα μασήσανε στο τηλέφωνο λέγοντας ότι δεν το δίνουν από τώρα ενώ στο φόρουμ τους λένε ότι είναι ήδη διαθέσιμο και μπορούμε να το προμηθευτούμε για τεστάρισμα, παρατηρήσεις κλπ. Άσε που μου είπαν ότι ακόμα και όταν δοθεί θα δοθεί επιλεκτικά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.