Μετάβαση στο περιεχόμενο

Strad 4m-Vk


mkalliou

Recommended Posts

Θα ενσωματωθεί στην επόμενη έκδοση, προς το παρόν θα δωθεί για να υπάρξει feedback και σχολιασμός, αν είναι καλό ή όχι, αν απαιτεί κι άλλα στοιχεία ή τι στοιχεία κλπ. Αυτό που λέει ο Άκης ότι στην beta εκδοση δε θα το πάρουν όλοι δεν το γνωρίζω. Για να το λέει, του το είπαν από την εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα ρε παιδιά! Τι είναι αυτό και τι αφορά; Δεν το παίρνουμε όλοι οι συνδρομητές;

 

Πρέπει να υπάρχει δικαιολογία για να πληρώσεις το συμβόλαιο συντήρησης του 2010 Γιάννη!!! ΑΝ το δώσουν φέτος τι θα δώσουν του χρόνου

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ααα δεν ξέρω! :)

Είχα στείλει ένα mail προχθές, το οποίο αφορούσε τόσο το detailing οσο και την ενσωμάτωση των EC. Μου απάντησαν σήμερα ότι έχει σταλεί το cd (δεν ξέρω σε ποιους άλλους - thalia αν θέλεις μπορείς να στείλεις ένα mail στον Άρη).

Για τους EC μου είπαν ότι είναι έτοιμοι και περιμένουν το ΕΚΕ για να ξεκινήσουν οι αντίστοιχες εκδόσεις. Παρόλα αυτά είνα και αυτοί σε στάση αναμονής.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τους είχα δώσει τα στοιχεία μου από τον Οκτώβριο του '09 και καλά θα μου στέλναν preview έκδοση για να τη δοκιμάσω. Όμως τελικά δεν έγινε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.