Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ όλους και περισσότερο τον Διαχειριστή και ιδιοκτήτη για την τιμή που μου έκανε να είμαι σχεδόν 1,5 χρόνο moderator του φόρουμ.

 

Για προσωπικούς λόγους αλλά και κούραση παραιτήθηκα και πλέον είμαι ένα από τα 25.000 μέλη και εύχομαι να μπορώ να βοηθώ τη συντεχνία μου όπως και όπου μπορώ.

 

Συναδελφικά και αδελφικά

 

TheoTDM900

(το πράσινο είναι λόγω αγάπης στην ομάδα της Αθήνας = Π.Α.Ο.)

Link to comment
Share on other sites

Στη μουντή και συνεχώς βρεχόμενη από χθες "Αθηναίων Πολιτεία", το άγγελμα της παραίτησής σου από το σημαντικό και υπεύθυνο ρόλο του Mod, μόνο πρόσθετη στεναχώρια μπορεί να μας δώσει.

 

Προσωπικά, μόνο ευχαριστίες έχω να σου δώσω για την ενεργή, ουσιαστική μεστή γνώσεων και περιεχομένου προσφορά σου στην Ελληνική Κοινότητα των (Απανταχού) Μηχανικών.

 

Δεν συμμερίζομαι την άποψη του εκλεκτού acnt, γιατί δεν πρόκειται περί απώλειας αλλά περί αλλαγής ρόλου. Στην ουσία, ο αγαπητός σε όλους Theo δεν θα μπορεί, πλέον, να βγάλει ... κάρτα σε κανένα μέλος.

Link to comment
Share on other sites

Theo είσαι θεός κ ας είσαι βάζελος.....!!!!!!

 

Σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ κ αδερφέ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και προσυπογράφω με τον ΜΑΚΑΡ. Το λυπηρό είναι η αλλαγή ρόλου που ομολογώ ότι ο Theo ΕΧΕΙ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΗ εμπειρία σε φόρα και την χρησιμοποίησε ΕΠΙΤΥΧΩΣ και εδώ. Καλή συνέχεια theo!

Link to comment
Share on other sites

Καλή ξεκούραση Theo ευχαριστούμε. Είμαι σίγουρος ότι θα συνεχίσεις να είσαι ενεργό μέλος με μεγάλη προσφορά. Το μόνο που αλλάζει είναι το χρώμα στο nickname σου που γίνεται ανοιχτό μπλέ όπως το δικό μας... Α ναι, και το ότι δεν μπορείς να βγάλεις ..."κάρτα" όπως είπε και ο ΜΑΚΑΡ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.