Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κομπίνα μηχανικών στη Λάρισα.


netmin909

Recommended Posts

και που ξερει ο erling ποτε γινόταν η παραποίηση? εγώ σε αυτά που ανέβηκαν δεν είδα να λέγεται κάτι τέτοιο. όποτε γουστάραν την κάναν

Link to comment
Share on other sites

Με μισθό 1200 ευρώ το μήνα ο υπάλληλος, δηλαδή χοντρά 20.000 το χρόνο, άντε και τα τυχερά άλλα τόσα, σύνολο 40.000. Και πάει κάποιος για το υπερκέρδος του ενός και των δύο εκατομμυρίων και του δίνει ένα 50αρι ζεστό.

χαχαχα! Μ' αρεσει ο τροπος που το λες. Το κανεις να ακουγεται σαν πτεσμα.

Link to comment
Share on other sites

rigid_joint, νομίζω πως δεν έχω γράψει πολλές φορές φήμες εδώ μέσα....

Να θυμίσω πως η υπόθεση είναι στον εισαγγελέα.

Εκτός αν γνωρίζεις κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

ούτε ξέρω αλλά ούτε και με νοιάζει να μάθω.

 

εγω αυτό που ξέρω γενικά απ'τη ζωή ειναι ότι τις βρωμοδουλειές τις κάνεις όλες τις ώρες της μέρας και της νύχτας, ειναι around the clock αυτά τα πράγματα.

 

οδηγός ειναι η φυσική ροπή του έλληνα στην παρανομία.

 

προσωπικά θέλω να δώσουν τα ονόματα τους στη δημοσιότητα

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ελέγχεται κανονικά το τοπογραφικό σε σχέση με το σχέδιο της πόλης. Δύσκολο να αλλάξεις το εμβαδόν. Εκτιμώ πως και οι υπάλληλοι δεν κάνανε καλά τη δουλειά τους. Φυσικά δεν δικαιολογώ καθόλου και τους ελεύθερους επαγγελματίες συναδέλφους. Υπάλληλοι και ελεύθεροι επαγγελματίες στο σκαμνί και αφαίρεση άδειας άσκησης επαγγέλματος.

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην το πάμε αλλού πάλι γιατί προβλέπεται κλείδωμα!

chilon για σένα το λέω...

και για τους παρακάτω μου.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε Chilon δεν υπήρξε ασάφεια στο γραπτό σου. Αντιθέτως συμφωνούμε, με την διαφορά ότι με την βοήθεια ειρωνικού (όχι φυσικά προς εσένα) έγγραφου λόγου επεκτείνομαι και εκβαθύνω ταυτόχρονα στην ευθύνη που φέρουμε απέναντι στο κοινωνικό σύνολο. Και θέλω να είμαι σαφής, η ευθύνη δεν αστυνομεύετε αλλά και δεν θα πρέπει να το επιζητάμε.

Το σχόλιο περί καταλοίπων και συνδρόμων, αν αναφέρεται σε εμένα, το αντιπαρέρχομαι γιατί θέλω να πιστεύω ότι απλά δεν έγινε αντιληπτή η θέση μου.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το off topic αλλά σε ότι αφορά τις παραβάσεις της πολεοδομικής νομοθεσίας η φυσική ροπή του έλληνα μετριέται σε ΜΝm και άνω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.