Μετάβαση στο περιεχόμενο

Insoft - Αμοιβές Μηχανικών


terry

Recommended Posts

Ελπίζουμε να γίνει σύντομα ενημέρωση με τις αλλαγές και εδώ αλλά και στην κεντρική σελίδα του προγράμματος ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλη προσπαθεια ο νεος τροπος ενεργοποιησης..

Αλλα λιγο χρονοβορος..

Επειδη εχω και αλλο λογισμικο που παιρνει κωδικο μεσω διαδικτυου, πιστευω οτι μπορει να βελτιωθει και να γινεται αυτοματα η ενεργοποιηση....

 

ΥΓ. Και συμπληρωνω οτι τελικα η ενεργοποιηση δεν ηταν καθολου χρονοβορα..

Απλα βεβαια απαιτει συνδεση στο ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση το πόσο γρήγορα το εντοπίσατε!!

 

Αργά το βράδυ θα ενημερώσουμε τη σελίδα με τις αλλαγές. Δεν είναι και πολύ σημαντικές, ποιο πολύ κάποιες διορθώσεις μικρών bug είναι. Άλλαξε και το έντυπο με τις δόσεις του Ν.3843/10.

Η σημαντική αλλαγή πάνω στην οποία δουλέψαμε πολύ, είναι το νέο σύστημα online ενεργοποίησης που παρέχει μεγάλη ευκολία όταν αλλάζει κάποιος υπολογιστή, στις αλλαγές στο Hardware, στα φορμάτ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Καλή προσπάθεια!

Με τα πρόστιμα αυθαιρέτων μήπως έχετε σκεφτεί αν θα προχωρήσετε ή όχι?

Είναι ένα από τα πάγια αιτήματά μας!:)

Link to comment
Share on other sites

Α γεια σου ρε Ηλία, με πρόλαβες.....Αλήθεια, είναι στα πλάνα της Insoft τα αυθαίρετα, τώρα που πλησιάζει και η επικείμενη κατάργηση των ελάχιστων αμοιβών?

Link to comment
Share on other sites

Η σημαντική αλλαγή πάνω στην οποία δουλέψαμε πολύ, είναι το νέο σύστημα online ενεργοποίησης που παρέχει μεγάλη ευκολία όταν αλλάζει κάποιος υπολογιστή, στις αλλαγές στο Hardware, στα φορμάτ κλπ.

 

Μπράβο!!! γιατί εγώ τουλάχιστον σε έχω πάρει 4-5 τηλέφωνα για αυτό το θέμα! Τη μία μου έσκασε ο σκληρός, την άλλη τα Vista, σε είχα τρελλάνει μια περίοδο...

 

Τρέχω να αναβαθμίσω!

 

Κατέβασα την αναβάθμιση, εγκαταστάθηκε, ενεργοποιήθηκε αλλά το έντυπο πάλι 6 δόσεις γράφει... έκανα και νέα μελέτη για ΗΧ και πάλι το ίδιο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.