Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με το Software ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ


emnikol

Recommended Posts

Εδώ φαίνεται να το περνάει με κενό, εννοώ χωρίς καν να προσθέσω space, εκτός και αν έχω νεότερη έκδοση.

Edited by curzondax
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα, συνάδελφοι.

Μία απορία που έχει να κάνει με γκάφα σχετικά με λογαριασμό ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ. Στο buildingcert ανέβηκε XML αρχείο που προέκυψε από επεξεργασία κτίσματος στο ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ αλλά με στοιχεία που αντιστοιχούν σε διαφορετικό πρόσωπο από αυτό που φαίνεται ως επιθεωρητής στο buildingcert. Τί πρέπει να κάνω σε αυτή την περίπτωση; Υπάρχει πιθανότητα να έχω κυρώσεις για αυτή την απροσεξία μου; Κοίταξα λίγο το XML που παράγεται και νομίζω δεν βρήκα σε κανένα σημείο κάποιου είδους "αναγνωριστικό", σχετικά με τον λογαριασμό που χρησιμοποιήθηκε στο ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Συνάδελφοι το ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ μπορεί να είναι εγκατεστημένο σε 2 υπολογιστές ταυτόχρονα?

Βασικά πάω να το εγκαταστήσω και σε 2ο υπολογιστή και μου βγάζει αυτό:

 

Capture.PNG

Edited by persepolis88
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 26/5/2020 at 1:15 ΜΜ, kastro 1 said:

μετά από φορμάτ εγκατέστησα windows 10 και ενώ έφτιαξα τις τοπικές ρυθμίσεις για τους αριθμούς κλπ το πρόγραμμα τρέχει αλλά μου προσθέτει κάθε φορά ένα σενάριο παραπάνω και επίσης η ημερομηνία που φαίνεται στο αρχείο αποτελεσμάτων είναι πάντα η ίδια, 30-01-2018 19:28!!!

να σημείωσω πως αν εισάγω το αρχείο /xml στο bc φαίνεται να είναι σωστό και αποδεκτό,χωρίς το πρόσθετο σενάριο.

καμιά ιδεά?

 

 

τεε κενακ προβλημα.jpg

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, βρέθηκε καμία λύση; Μου βγάζει ακριβώς την ίδια ώρα και ημερομηνία με την φωτογραφία. Μέχρι και τα αποτελέσματα είναι παρόμοια.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος σε προηγούμενο μήνυμα ανέφερε ότι πέρασε και την 1.29 και το πρόβλημα λύθηκε.

Δες και την περιπτωση νο.2 στο παρακάτω:

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/SCIENTIFIC_WORK/GR_ENERGEIAS/kenak/tee_kenak/Installation_Problems_iiii.pdf

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.