Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιβολή κυρώσεων σε προσωρινό ενεργειακό επιθεωρητή


fraafr

Recommended Posts

Αφου ειμαι χειροτερος απο καποιον ΠΕΑτζη εξ' αποστασεως, ανευ αυτοψιας, καλυτερα να μη μιλησω περαιτερω....

Κι ας εχω κανει τοσα ΠΕΑ φετος...

Μαλλον ολα λαθος θα ειναι....

Καληνυχτα σας

Εγώ που το ξεκίνησα το πήρα πίσω το σχόλιο γιατί κατάλαβα ότι εννοούσες άλλο , όσο για το λάθος να είσαι σίγουρος ότι είναι ,το θέμα είναι να είναι νόμιμα ...

Οτι πιστοποιητικό βγαίνει είναι λάθος και θα είναι μέχρι να αποφασίσουν να σοβαρευτούν και να βγάλουν πίνακες βασισμενους σε στοιχεία που έχουν μετρηθεί και όχι αντιγραφές του enev και ότι έχουν μετρήσει σε εργαστηριακές συνθήκες με καινουρια Υλικα.Με αυτά που γίνονται θα κανουμε πολύ καιρό να δούμε κατασκευή με νέα Υλικα.

 

Cheers

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 127
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Respect στο συναδελφο DEMETRIOS....

Με καλυψε απολυτα...

Ο μεγαλυτερος λογος, κατ εμε, της καταστροφης των ελαχιστων αμοιβων στην πιατσα ειναι η πλημμελης εκτελεση καθηκοντων...

Ανελυσα σε αλλο Thread το λογο για τον οποιο πιστευω οτι με τους μονιμους, οταν και θα βγουν περισσοτεροι νεοι με ορεξη για δουλεια, οι τιμες θα κρατηθουν σε αξιοπρεπη επιπεδα και τα φαινομενα των ΠΕΑ εξ αποστασως θα εκλειψουν....

 

Εκτος κι αν ειναι απλως ρομαντικες πεποιθησεις...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ΑΜ 2!!!!

Πρωτος πρωτος (σχεδον).

 

Συναδελφε, οποιος ειναι σωστος εχει λογο να φοβαται???

Μακαρι και 60.000Ε προστιμο να ετρωγε.

Σιγα μην τον λυπηθουμε κιολας.

Μηπως να πληρωσει το ΤΕΕ το προστιμο?

 

 

Μπραβο στην ΕΥΕΠΕΝ!!

 

ΥΓ. Θα ηθελα πολυ να μαθω, πως το "μυριστηκαν". Για να δεις κατηγορια αυτοματισμου πρεπει να ανοιξεις τα ΠΕΑ ενα προς ενα.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Το άλλο το είδες??? ΑΜ 2 !!!!!!

 

Έτσι, από την αρχή πήγαμε καλά... μπράβο μας!!! Ο μηχανικάρας με αριθμό μητρώου 2, μας βγήκε ΛΑΜΟΓΙΟ. Τώρα δεν θα τον χαλάσουν τα 6462,10€ που θα του πάρει ο Αη-Βασίλης!!! Και σιγά να μην πήρε τις νόμιμες αμοιβές...

 

ΥΓ 1: Εγώ γιατί νομίζω ότι θα έπρεπε η αφαίρεση της άδειας να είναι για πάντα, χωρίς δικαίωμα να ξαναγραφτεί ως εν. επ. σε αυτήν την περίπτωση???

 

ΥΓ 2: Εντάξει, θα μπορούσε να είναι και με ΑΜ 1.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ήμουν ευχαριστημένος με το 2πλάσιο πρόστιμο...και εννοειται οριστική αφαιρεση δια παντός της άδεια του επιθεωρητή (και για τις 3 κατηγορίες)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.