Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

gvarth κατανοώ την αλλαγή που γίνεται και την όποια ταλαιπωρία που περνάτε, όμως θα ήθελα απλά να ξέρω αν μπορεί να ανακτηθεί ο "Γιάννης" με όλα τα μηνύματα, τα downloads, τους "φίλους μου",...την φήμη μου κλπ κλπ.

 

Κανονικά θα έπρεπε να μπορείτε να μπείτε αλλά η νέα πλατφόρμα έχει "πρόβλημα" με τα user names που περιέχουν ελληνικούς χαρακτήρες. Αν θυμάστε το email που είχατε δηλώσει όταν φτιάξατε τον λογαριασμό "Γιάννης" , δώστε το αντί για user name . Το password κανονικά. Θα πρέπει να μπορείτε να μπείτε. Αν όχι , θα επανέλθουμε.

Edited by gvarth
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργούν τα downloads, τουλάχιστον σε μένα.

 

 

Τα downloads δεν λειτουργουν προς το παρον.

ΔΕΝ εχει χαθει τιποτα, απλα θελουν ξανα-υποβολη χειροκινητα, ενα-ενα.

Θα γινει μεσα στη βδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Τα downloads δεν λειτουργουν προς το παρον.

 

Και πάει πολύ αργά . Δεν ξέρω αν φταίει ο Mozilla αλλά η ταχύτητά του παραπέμπει σε εποχές ... modem.

 

Αναγνωρίζω ότι διαθέτετε πολύ από το χρόνο σας για "μαζέματα" και βελτιώσεις αλλά δώστε βαρύτητα στο θέμα της ταχύτητας .

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν στέλνει notifications για νέα ποστς ενώ έχω κάνει τις διορθώσεις στο profile στα Notification Options;

Link to comment
Share on other sites

o skafos εχει δικιο με mozilla το site σερνεται

με explorer απλα παει αργα

Edited by shelby
Link to comment
Share on other sites

Όταν τσεκάρουμε νέο content βλέπω κατι αστεράκια, τελείες κτλ στον τίτλο που υποδεικνύουν κάτι για το thread. Μπορούμε να έχουμε ένα legend;

Link to comment
Share on other sites

Από κινητό (iphone) δεν γίνεται δουλειά με τίποτα ενώ για το tapatalk ούτε κουβέντα, απλά δηλώνει ότι δεν μπορεί να το υποστηρίξει...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.