Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αεροφωτογραφίες


Recommended Posts

ΜΑΚΑΡ

Λες και μένα να μη με αναγνωρίζουν (κατά τη φάτσα εννοώ) γιατί πέρασαν 36 χρόνια από το γάμο μου; :???: :?

κατά τα άλλα πιστ/κό γάμου έχω.

 

 

Είχες βγάλει γαμήλια φωτο μπροστά στο αυθαίρετο;

Καλά, εσύ από τότε (εποχή ΓΟΚ/73) ... έβλεπες πολύ μακρυά ...

Edited by MAKAP
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡ

 

Φοράει τα ρούχα της παρέλασης, πήγαινε ΣΤ δημοτικού, ήταν δηλαδή 11-12 ετών, γεννηθείσα κάπου το '92... do the math.

 

 

Λες να ήταν 25/3/2004 και να την πάτησα... :huh: :oops:

Edited by sagiasd
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που έκαναν την τροποποίηση και δέχονται τις υπεύθυνες δηλώσεις των ιδιοκτητών για τον χρόνο γέννεσης της αυθαιρεσίας δεν νομίζω ότι πρέπει να μας απασχολεί πλέον το ζήτημα.

Link to comment
Share on other sites

φίλε SIRADRAB γειά και χαρά

δεν είναι ακριβώς έτσι ... λέει αν δεν υπάρχουν φωτογραφίες ή αλλά έγγραφα κλπ τότε πάμε με Υ.Δ και Τ.Ε μηχανικού

Link to comment
Share on other sites

φίλε SIRADRAB γειά και χαρά

δεν είναι ακριβώς έτσι ... λέει αν δεν υπάρχουν φωτογραφίες ή αλλά έγγραφα κλπ τότε πάμε με Υ.Δ και Τ.Ε μηχανικού

 

Φίλε μου συμφωνώ με την παρατήρηση σου αλλά πες μου που θα βρουν τις αεροφωτογραφίες 1 ή 2 ή και 3 μήνες πρίν την εφαρμογή του νόμου?

Αυτό δηλώνουν και υποστηρίζουν τώρα όλοι με τις υπεύθυνες δηλώσεις.

Δηλαδή αν το καλοσκεφτούμε, με αυτή την ρύθμιση των υπεύθυνων δηλώσεων που κάνανε, δεν τους αφήνουνε και να αγιάσουν.

Ένας που δεν είχε το αυθαίρετό του και αισθανότανε λιγότερο έλληνας και λίγο μειονεκτικά έναντι των υπόλοιπων συμπολιτών του, τώρα αν έχει πέντε φράγκα στην άκρη, τρέχει κι αυτός να προλάβει τώρα που γυρίζει ακόμη ο Ν-4014, και να γίνει άξιον της κοινωνίας μέλος πλέον.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τεχνικά υπάρχει η δυνατότητα να πιάσουν αυτούς που θα σκεφτούν "πονηρά".

Το θέμα είναι ότι αν γίνει θα γίνει μόνο σε συγκεκριμένες περιοχές (τις έχει αναφέρει ο Παπάς) και μόνο μερικές για να δείξουν ότι κάτι έπιασαν.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλανε, ναι υπάρχει η δυνατότητα, και θα μπορούσαν και να κάνουν την δουλειά από κάτω και όχι πάνω από τα αεροπλάνα. Κάθε βαρέλα που φεύγει από το εργοτάξιο να έχει παραστατικό για ποιό έργο πάει και την δήλωση έναρξης εργασιών. Το ίδιο για τις μάντρες σιδήρου και άλλων υλικών.

Link to comment
Share on other sites

Λες να ήταν 25/3/2004 και να την πάτησα... :huh: :oops:

 

Λύνεται αυτό μη σε απασχολεί! Ειδικά αν είχε λιακάδα μπορεί να προσδιορισθεί αν ήταν Οκτώβρης ή Μάρτης από τη σκιά κάποιων αντικειμένων της φωτογραφίας! :grin:

Edited by tpanag
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.