Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άνοιξε ξανά η διαδικασία Πιστοποίησης Προσωρινών Επιθεωρητών από το ΥΠΕΚΑ


savas76

Recommended Posts

  • 1 month later...

Κοινως, αποσυρθηκε η απαιτηση 2ετους αποδεδειγμενης εμπειριας για τους μονιμους ενεργειακους επιθεωρητες?

οριστικο?

Link to comment
Share on other sites

απο οσο διαβασα και εγω τον παραπανω συνδεσμο,αυτο καταλαβαινω.Δεν λεει καπου μεσα για 2ετια.Ας το επιβεβαιωσει και καποιος ακομα. Αρα θες μονο σεμιναρια,εξετασεις (οταν επιτελους δρομξλογηθουν) και ξεκινας.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες επειδή αυτό μάλλον θα ισχύσει (αντε να χρειάζεται 2 χρόνια από αποφοίτηση άνευ εμπειρίας...), μην φτάσουμε τα ΠΕΑ 50άρικό έτσι...? :smile:

Link to comment
Share on other sites

http://www.opengov.gr/minenv/?p=4435

 

Εδώ είναι και το άρθρο από τον νέο νόμο που είναι στην διαβούλευση . Συγκρίνετε το με τους παλιούς νόμους , όσοι ασχολείστε με το θέμα .

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες επειδή αυτό μάλλον θα ισχύσει (αντε να χρειάζεται 2 χρόνια από αποφοίτηση άνευ εμπειρίας...), μην φτάσουμε τα ΠΕΑ 50άρικό έτσι...? :smile:

φιλε μου ειδα ενεργειακο να διαφημιζει απο 65€ +φπα....ειπαμε οτι εχει ξεφτιλιστει το πραγμα.....εχω κανει αιτηση και μου ζητησαν απο υπεκα συμπληρωματικα για αποδειξη προϋπηρεσιας ωστε να μην απορριψουν οριστικα την ενσταση που εχω κανει. Την εχω αλλα εχω ξενερωσει τοσο πολυ που αποφασισα να μην τα στειλω. Σωστη δουλεια (οπως ειναι η δικη μου φιλοσοφια) δεν γινεται με αυτα τα χρηματα, αντε γεια!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πραγματικα τετοιες τιμες....?

Με 65€ κανει ΠΕΑ ο αλλος?

Καποτε με 50€ βαζαμε 651, τωρα με 15€ παραπανω κανουμε μελετη ολοκληρη?

Που παμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.